Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kolekcja na ciekawych lampach!


kseo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Savanna
ID:  41450
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: okolo 1000km
Dodatki: hydraulika, felgi (1078), moduł UP1, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości
Cena: Oferty 360k+
Coś od siebie: Super savanna na herbacianych lampach. Jak oferty mi sie nie spodobają to nie sprzedam.
SS’y: 

 

Model: Jester
ID: 44276
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: okolo 5500km
Dodatki: spoiler (1158), felgi (1079), wydech (1065), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów,lpg 75,dodatkowy klucz,abs
Cena: Oferty 500k+
Coś od siebie: Fajny jester na herbacianych lampach. Jak oferty mi sie nie spodobają to nie sprzedam.
SS’y: 

 

Model: Moonbeam streamline
ID: 76957
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: cygański
Dodatki: felgi (1078), wydech (1020), moduł UP3, tablica rejestracyjna ( P1 BUS), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███)
Cena: Oferty 110k+
Coś od siebie: Super moonbeam w wariancie streamline na herbacianych lampach. Jak oferty mi sie nie spodobają to nie sprzedam.
SS’y: 

 

Model: Admiral
ID: 18722
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: okolo 1100km
Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1079), moduł UP3, tablica rejestracyjna ( ADAS ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości,szyby chyba 40%
Cena: Oferty 250k+
Coś od siebie: Fajny admiral na lampach cargo. Posiadam za niego oferte 300k od @peWNTuwoey*cvt  
SS’y: 

 

Model: Sentinel STD
ID: 75820
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: okolo 270km
Dodatki: felgi (1079), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (L1 RAZER), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości,szyby 20%,lpg75
Cena: Oferty 370k+
Coś od siebie: Fajny sentinel w wariancie STD na kawowych lampach. Jak oferty mi sie nie spodobają to nie sprzedam.
SS’y: 

 

Ss'y wszystkich pojazdów: https://imgur.com/a/BI8skYT

Edytowane przez kseo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin