Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wystawiam 5 aut kurde faja


RiCo1212
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Auta wystawiam tylko i wyłącznie w celu oszacowania mojego majątku oraz wartości poszczególnych samochodów. Nie wydaje mi się, że którekolwiek sprzedam.

Wszelkie oferty w wiadomości prywatnej na forum bądź w grze będą ignorowane. Jest post, więc proszę pisać pod postem. Nie ma żadnych KT.

Interesują mnie tylko oferty w gotówce

Model: Jester
ID: 3849
Pojemność silnika: 2.2 
Przebieg pojazdu: 10k
Dodatki: spoiler (1158), stereo, felgi (1073), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3,moduł UP4, tablica rejestracyjna (Sup Mk4), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb 20%, LPG 75, klucz
Cena: Oferty
Coś od siebie: Fajna fura na całkiem niskim id. Lampy- niebieski (ciemny)

Model: Stanier
ID: 40156
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 7k
Dodatki: atrapa nitro (1009), felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Kamil1 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 75, Bak 90, klucz, szyby 60%
Cena: Oferty
Coś od siebie: Prawdziwa maszyna dla wojowników ronda, posiada świetną rejestracje i lampy nie dostępne dla takich z pierwszej łapanki - Morskie

Model: Flash
ID: 26752
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 17k
Dodatki: spoiler (1050), atrapa nitro (1008), felgi (1077), wydech (1046), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( Pulsar ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, klucz, szyby chyba tez ma 60% ale nie jestem pewien
Cena: oferty
Coś od siebie: Super fasola wyścigowa na lampach, które nie są dostępne dla takich z pierwszej łapanki - Kasztanowe

Model: Elegant
ID: 69089
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 1k
Dodatki: felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (Chlopaki), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb 60%
Cena: Oferty
Coś od siebie: Piękna kabaryna, ale skręca jak frachtowiec, z up4 już nie jest źle. Lampy- Żółte

Model: Admiral
ID: 43362
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 14k
Dodatki: stereo, felgi (1085), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( W123 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 75, klucz, szyby 60%
Cena: Oferty
Coś od siebie: Fajny wuzek, zaskakująco dobrze jeździ. Lampy- Czekoladowe

SS’y: 

Spoiler

EGZAvFO.png6ekdQkb.pngenIxV0t.pngZl4ih0u.png

 

Edytowane przez RiCo1212
zapomniałem o szybach bo oczywiscie w bazie nie pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin