Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na .Szymek* oskarżony przez PapaDude


PapaDude
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: .SzymeK*
    Data i godzina zdarzenia: 06.08.2021 00.24 
    Pełen opis sytuacji: Byłem na strefie dm i widziałem że Policja sobie biega to zacząłem strzelać w ich strone zabiłem gracza .Szymek* oddaliłem się od dm po jakimś czasie zostałem  przeniesiony do więzienia bez powodu praktycznie ponieważ nikt mnie nie zakuł nie zabił ani nie strzelał do mnie jak oddalałem sie od dm stał radiowóz który nawet nie próbował mnie zatrzymać a i tak trafiłem do więzienia przez to że gracz .Szymek* wsadził mnie tam przez pid kompletnie bez powodu 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście;[2021-08-06 00:24:58] [Output] : * ZabiĹ‚eĹ› gracza .SzymeK* (respekt +8)

Edytowane przez PapaDude
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Cadet .SzymeK* z San Andreas Police Academy.

A więc zacznijmy od tego, dowód który podałeś jest dowodem na to że mnie zabiłeś a nie że wsadziłem ciebie to po 1. Po 2 po konsultacji z @Daroo* i @Patryk99 zrozumiałem że mogę wsadzić przez PID. Zajście wyglądało tak iż zakułem ściganego po czym zostałem zabity przez osobę która napisała skargę. Więc wsadziłem pana PapaDude do więzienia na 50 minut za zabicie PD na DM. Po wsadzeniu owi funkcjonariusze powiedzieli że nie są do końca pewni czy tak czy musiałem mieć zakutego owego użytkownika. Z drugiej strony sam się uczę więc też nie wiem wielu rzeczy jeszcze więc proszę o zrozumienie tego. Z mojej strony mogę oferować jakąś rekompensatę za popełniony błąd w postaci PLN serwerowego...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Poczekam na wypowiedź lidera frakcji, ja bym wolał abyś dostał inną kare niż tą którą zaoferowałeś  ponieważ mojego czasu nie można kupić za jakieś PLN a wyrok odsiedziałem już cały 

Edytowane przez PapaDude
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Witam, z tej strony Police Oficer I Patryk99 z San Andreas Police Department. Na prośbę @deluXesie wypowiem. Niestety obydwoje pozwoliliśmy Cadet'owi na wsadzenie osoby, która napisała ową skargę. Żle zrozumiałem myślałem, że SzymeK zakuł delikwenta jednak po fakcie się okazało się, że jej jednak nie zakuł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin