Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika _Yomenik , oskarżony przez Vider221


Vider221
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Vider221
Nick osoby oskarżonej: @_Yomenik
Powód napisania skargi:  Zabranie bezpodstawnie auta, przy którym byłem, przyjechał, wziął i pojechał tak po prostu, nawet nie sprawdził czy to moje auto, ponad to nawet nie wysiadł z auta sprawdzić, ani zabezpieczyć go.
Dowody: https://imgur.com/a/HxASHkG

@_Yomenik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

zaczynając od tego, że nie wziąłem tego auta "po prostu", ponieważ napisałeś mi, że jest auto do holowania, więc się udałem w tamto miejsce. Prosiłbym, żebyś wysłał screeny chatu bez zamazywania, gdzie powinna być Twoja wiadomość. Moim błędem jest to, że w pośpiechu zapomniałem zrobić ss pojazdu i sprawdzić sytuację. Są to moje pierwsze dni w nowej frakcji, więc liczyłbym na odrobinę wyrozumiałości, gdyż każdy popełnia błędy. Przepraszam za tą całą sytuację. Pogodzę się z każdą karą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, _Yomenik napisał:

Witam.

zaczynając od tego, że nie wziąłem tego auta "po prostu", ponieważ napisałeś mi, że jest auto do holowania, więc się udałem w tamto miejsce. Prosiłbym, żebyś wysłał screeny chatu bez zamazywania, gdzie powinna być Twoja wiadomość. Moim błędem jest to, że w pośpiechu zapomniałem zrobić ss pojazdu i sprawdzić sytuację. Są to moje pierwsze dni w nowej frakcji, więc liczyłbym na odrobinę wyrozumiałości, gdyż każdy popełnia błędy. Przepraszam za tą całą sytuację. Pogodzę się z każdą karą.

Proszę pokaz mi ss, bądź poproś o administracje o dowód na to ze to ja ciebie prosiłem, nie było takiej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin