Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - Wasior


Wasior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną komisje spraw frakcyjnych. W dniu dzisiejszym tj 11.08.2021 chciałbym się apelować (jest to już druga apelacja) od nadanej mi Black listy KSF która została nałożona dnia 09.10.2020.

Black lista została nałożona na mnie za przebywanie na innym serwerze we frakcji oraz za okłamywanie zarządu oraz KSF. Od razu chciał bym się przyznać do zarzuconych mi czynów i serdecznie za nie przeprosić bo była to tylko wyłącznie moja wina. Nie pomyślałem o konsekwencjach mojego działania aczkolwiek bardzo żałuje tego co zrobiłem i chciałbym to zmienić i pokazać się w dobrym świetle. Od momentu otrzymania minęło trochę ponad 9 miesięcy więc uważam że trochę czasu minęło… Chciałbym przeprosić całą komisje spraw frakcyjnych oraz Kartovelka za po prostu okłamanie was.

Pozdrawiam
Wasior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin