Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na Fafik,Zreti,Greem,Emili,Kju- chwalony przez Matowski998_FR


MatowskiQSH.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick chwalącego:Matowski998_FR

Nick chwalonego: Greem,Kju,Emili,Fafik,Zreti

Powód pochwały: Panowie przez ponad godzinne dzielnie wykonywali RP na miejscu zdarzenia oraz bez większych problemów  wykonali hospitalizacje,jak wiadomo ja nie robie podstawego RP i chłopaki musieli sie trochę trudzić.

Opis zdarzenia:O godzinie 18:00 wysłałem zgłoszenie do służb ratunkowych że doszło do wypadku itp. itd. na miejsce zastępem P dojechali Greem Fafik,Kju,Emili gdzie czekali na przekazanie mnie przez FD po otrzymaniu mnie z kilkunastoma urazami rozpoczeli swoje RP [urazy:Złamanie otwarte lewej nogi w udzie oraz kolanie,kawałek blachy w udzie prawym,zmiazdrzona prawa noga do kolana,złamanie zamknięte prawej ręki w łokciu oraz nadgarstku,uszkodzenie krucze barku,złamany nos,złamane 1 żebro,rozciety łuk brwiowy,przegryziona warga,złamanie kciuka w lewej dłoni.] Również nie obyło się bez tego by przejśc kilka rytmów serca,chłopaki nie poddawali się i ciągneli RP jak to tylko możliwe robiać to na dobrym poziomie oraz mieli chęci oraz ambicje do jego wykonywania,chłopaki dobrze odgrywali rp przez prawie 2h i myśle że nagroda się należy.

Data zdarzenia: 11.08.2021

Dowód w postaci ss'ów lub logów:https://imgur.com/a/fcDCN8R

Edytowane przez Matowski998_FR
Pomyłka w nicku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin