Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Apelacja o zdjęcie z czarnej listy - Ritsu.


Ritsu.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną Komisję Spraw Frakcyjnych.

Chciałbym apelować od nałożonej na mnie czarnej listy z dnia 25.05.2020.
Zostałem na niej umieszczony z powodu wynoszenia z Discorda frakcyjnego poufnych zdjęć, co jest równoznaczne z działaniem na niekorzyść frakcji, a do samego czynu w pełni się przyznaję.

Pozwolę Sobie zacząć od tego, że od wpisania mnie na czarną listę minął już rok i prawie trzy miesiące więc zdecydowałem, iż nadszedł czas złożyć moje przeprosiny. Dlaczego dopiero po takim czasie? Dlatego, że nie chciałem pisać owej apelacji zbyt wcześnie, aby nie wyglądało to na coś, na czym mi nie zależy. Po tym czasie zrozumiałem, że moje postępowanie było aroganckie i haniebne. Postanowiłem więc ponieść konsekwencje swoich czynów przez dłuższy okres czasu. Zdaję sobie sprawę, iż powód, za który zostałem usunięty z frakcji SAPD i umieszczony na czarnej liście był karygodny i niedopuszczalny, a moje zachowanie było bezczelne. W skrócie mówiąc — byłem okropnym człowiekiem. Co do całokształtu sytuacji samej w sobie nie jestem w stanie dodać wiele więcej. Sprawa jest bardzo prosta. Mogę jedynie powiedzieć, że nie myślałem wtedy o konsekwencjach swoich czynów i niestety za to zapłaciłem. Nigdy nie przypuszczałem, że coś, na co pracowałem tyle czasu, mogę stracić tak szybko. Najmocniej przepraszam wszystkie osoby, które uraziłem słowami, jakie rzekłem. Jestem świadom mojej niewymownej arogancji oraz tego, że za wszelką cenę nie chciałem się przyznać do własnego błędu. Zaślepiony swoją arogancją stałem się zgorzkniały oraz pełen nienawiści i w każdym szukałem winy oprócz samego siebie. Uważałem własną osobą, jako tą potraktowaną w niesprawiedliwy sposób nie widząc tego, w jaki sposób traktowałem osoby dookoła siebie. Poświęciłem na grę na serwerze naprawdę niemało czasu, z czego duża większość we frakcjach i naprawdę zależy mi na możliwości pełnego cieszenia się grą na serwerze. Jeżeli zostałaby mi dana druga szansa, to chciałbym zapewnić, że wróciłbym jako osoba z nowym i pełnym szacunku nastawieniem umysłu.

Nie jestem w stanie w żaden sposób zrekompensować tego co wyrządziłem, aczkolwiek mogę prosić o wybaczenie zarzuconych mi czynów oraz wypowiedzianych przeze mnie słów. Zapewniam, iż wielce tego żałuję i nie zmarnuję kolejnej szansy, jeżeli zostanie mi ona dana.

Pozdrawiam
Ritsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin