Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na funkcjonariusza xPunisherx przez SQuBaNyYT1992


SQuBaNyYT1992
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: xPunisherx
    Data i godzina zdarzenia:22.08.2021 17.53
    Pełen opis sytuacji: Stałem obok mechanika sf przypadkowo stuknąłem w radiowozów i potem nagle do mnie zaczął strzelać 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: mam screeny o to proszę https://imgur.com/a/oxHdBng

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deluXe Jasne 
Witam serdecznie, na początku przejdę do opisania całej sytuacji. Gdy przyjechałem naprawić radiowóz ustawiłem się w kolejce, a za mną ustawił się inny obywatel również w pojeździe, do tego momentu wszystko było w porządku. Jednak po chwili nadjechał nasz przykładny obywatel a mianowicie sam oskarżający, który jak gdyby nigdy nic rozpędził się i z premedytacją wjechał w obywatela stojącego za mną, przy czym powodując wjechanie Pana za mną w tył mojego radiowozu. Gdy to się stało postanowiłem wyjść z pojazdu i upomnieć owego Pana o tym aby się uspokoił, jednak gdy tylko wyszedłem z radiowozu nasz obywatel zaczął uciekać w przeciwną stronę, więc stwierdziłem, że dam po prostu spokój i wrócę do radiowozu. I wtedy nasz obywatel, (który cytuję ,,przypadkowo stuknął'' 2 RAZY) nabrał kolejnego rozpędu i kolejny raz z premedytacją staranował obywatela za mną, w tym momencie natychmiast wyszedłem z radiowozu i postanowiłem oddać ostrzał w stronę Pana oskarżającego w celu obrony życia swojego jak i obywatela za mną. 

Teraz dokładnie uzasadnię moje działanie :
 "i kolejny raz z premedytacją staranował obywatela za mną" - gdy ten Pan to zrobił, to sam obywatel za mną, jak można wyczytać z dostarczonych przez samego oskarżającego dowodów napisał do mnie, czy widziałem co ten Pan zrobił, na co odpowiedziałem twierdząco i podjąłem działania. https://imgur.com/p5oquSh                                                       


p5oquSh_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand


"postanowiłem oddać ostrzał w stronę Pana oskarżającego w celu obrony życia swojego jak i obywatela za mną" - Na poparcie tego działania odniosę się do 5-tego stopnia użycia siły, który mówi o tym, że w przypadku gdy oponent powoduje zagrożenie życia, bądź zdrowia funkcjonariusza, czy też osób trzecich funkcjonariusz jest zobowiązany do użycia broni palnej w celu powstrzymania potencjalnego zagrożenia. A Pan nawet nie był potencjalnym, tylko realnym zagrożeniem. 

Pozdrawiam cieplutko xPunisherx ;))



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 1 raz był z premetytacją więc sory, i nie zwróciłeś mi uwagi bo tego nic nie napisałeś a 2 raz co wjechałem nie był z premetytacji siostra 3 letnia mi pukneła w rękę chciałem już wyjechać i stuknęła mi w rękę i przypadkowo kliknąłem S do cofania więc przepraszam za to ale to nie był powód do zabicia i przebicie opony.

Jak byś napisał uwagę tak to by było w screnach a ja nic nie zasłaniałem. Więc uwagi nie zwróciłeś.

Nie oddałeś 2 strzałów oddałeś 5-7 strzałów.

Edytowane przez SQuBaNyYT1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za każdym razem ktoś musi Ci przypominać, że tak nie wolno i to wbrew regulaminowi?

Środki przymusu bezpośredniego zostały dostosowane do warunków jakie panowały. Jeśli funkcjonariusz ma pewność, że zrobiłeś to z premedytacją - a po dwóch zderzeniach raczej jest to oczywiste to ma prawo użyć broni. A tłumaczenie się rodzeństwem, kolega czy chomikiem niestety nie kupuję.

Edytowane przez deluXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin