Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Drax Graphic - Grafika by Drax


Drax787
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8U8NQEB.png


JzG6IrP.png


Wzór na zamówienie:


 


Nick w grze:


Typ grafiki (Awatar, Sygnatura, Logo, Paski):


Tło (Napisz jakie ma być tło lub podaj do niego link):


Czy na grafice ma się znajdować logo 4LIFE? (Jeśli tak napisz w jakim kolorze) :


Napisy na grafice (Wypisz wszystkie):


Rodzaj napisów na grafice (Wybierz z opcji):


Wykończenie grafiki (Wybierz z opcji):


Kształt grafiki (Wybierz z opcji):


-------------------------------------------


Opcje grafiki:


- Logo 4LIFE (Zarówno w normalnej barwie jak i kolorowanej np. czerwone logo)


- Wykończenie grafiki (Normalne, Ramka, zanikanie)


- Kształt grafiki (Prostokąt, kwadrat, koło)


- Rodzaje napisów (normalny, z konturami, z cieniem, z gradientem)


-------------------------------------------------------------------------------------


UWAGA!


Pisząc zamówienie uwzględnij wszystkie szczegóły!


Ponieważ to od ciebie zależy np. jaki będzie tekst i gdzie on się będzie znajdował.


------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zamówienia bez wzorów będą odrzucane!


Zamówienia Troll będą nagradzane skargą na gracza!


---------------------------------------------------------------------


Moje prace:


KLIKNIJ TUTAJ


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick w grze: Fusio


Typ grafiki (Awatar, Sygnatura, Logo, Paski): Sygnatura


Tło (Napisz jakie ma być tło lub podaj do niego link): BMW


Czy na grafice ma się znajdować logo 4LIFE? (Jeśli tak napisz w jakim kolorze) : Normalne


Napisy na grafice (Wypisz wszystkie): Osiągniecia: 200h, dużo znajomych,Posada w SPSA Marzenia: Ranga Support, Bullet full tune. 500k w gotówce.Nie zapomnij o moim nicku na samej górze a na dole w rogu logo 4life ;)


Rodzaj napisów na grafice (Wybierz z opcji): z cieniem


Wykończenie grafiki (Wybierz z opcji): Normalne


Kształt grafiki (Wybierz z opcji): Prostokąt


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                    COFAM TO ALE MAM PROŚBE.                                                                           -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    Dałbyś rade zmniejszyc moją aktualną sygnature? bo jest za duża i nie pomysłałem na początku o wielkości. PS. Moge zapłacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nick w grze: Fusio

Typ grafiki (Awatar, Sygnatura, Logo, Paski): Sygnatura

Tło (Napisz jakie ma być tło lub podaj do niego link): BMW

Czy na grafice ma się znajdować logo 4LIFE? (Jeśli tak napisz w jakim kolorze) : Normalne

Napisy na grafice (Wypisz wszystkie): Osiągniecia: 200h, dużo znajomych,Posada w SPSA Marzenia: Ranga Support, Bullet full tune. 500k w gotówce.Nie zapomnij o moim nicku na samej górze a na dole w rogu logo 4life ;)

Rodzaj napisów na grafice (Wybierz z opcji): z cieniem

Wykończenie grafiki (Wybierz z opcji): Normalne

Kształt grafiki (Wybierz z opcji): Prostokąt

 

 

ZxXRZoO.png

 

Czekam na serwerze na zapłatę w wysokości 500pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                    COFAM TO ALE MAM PROŚBE.                                                                           -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    Dałbyś rade zmniejszyc moją aktualną sygnature? bo jest za duża i nie pomysłałem na początku o wielkości. PS. Moge zapłacic.

 

G09zAP5.png

 

Nie musisz płacić, wystarczy że polecisz mnie swoim znajomym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick w grze: vovelowsky


Typ grafiki (Awatar, Sygnatura, Logo, Paski): Awatar


Tło (Napisz jakie ma być tło lub podaj do niego link): Gradient itd.


Czy na grafice ma się znajdować logo 4LIFE? (Jeśli tak napisz w jakim kolorze) : Nie


Napisy na grafice (Wypisz wszystkie): duża literka V i na dole ovelowsky (ma być ładne)


Rodzaj napisów na grafice (Wybierz z opcji): Z cieniem


Wykończenie grafiki (Wybierz z opcji): Zanikanie


Kształt grafiki (Wybierz z opcji): Kwadrat


 


 


 


Nick w grze: vovelowsky


Typ grafiki (Awatar, Sygnatura, Logo, Paski): Sygnatura


Tło (Napisz jakie ma być tło lub podaj do niego link): Coś związane z CSGO, Minecraftem, MTA


Czy na grafice ma się znajdować logo 4LIFE? (Jeśli tak napisz w jakim kolorze) : Nie


Napisy na grafice (Wypisz wszystkie): vovelowsky, Gry i inne


Rodzaj napisów na grafice (Wybierz z opcji): Z cieniem, konturami.


Wykończenie grafiki (Wybierz z opcji): Zanikanie


Kształt grafiki (Wybierz z opcji): Prostokąt, wymiary 2560 x 423 - to jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin