Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na PAWELOVSKI. - oskarżony przez KACPERO*


vertii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: @PAWELOVSKI.
    Data i godzina zdarzenia: 26.08.2021, 15:16
    Pełen opis sytuacji: Byłem sobie na strefie DM z powodu, iż była akcja SAPD no i oskarżony zaczął do mnie oraz innych strzelać spoza strefy DM. To jest skandal po prostu ludzie jak tak można.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/jf3bhTL

 


Ja, KACPERO* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Police Officer III + 1 @PAWELOVSKI.. Zgadza się była akcja tak jak napisałeś, również chciałbym odnieść się do:

4 minuty temu, KACPERO* napisał:

zaczął do mnie oraz innych strzelać spoza strefy DM

Szkoda, że nie wstawiłeś powtórki z chwili wcześniej gdy ty wraz z innymi graczami oddaliście strzały jako pierwsi. A my mamy zasadę, gdy ktoś do nas zacznie strzelać na DM to mamy prawo oddać strzał w tą osobę.

Od siebie nie mam nic więcej do dodania, Życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDD, dobre. Do nikogo nie strzelałem bo już raz za to poniosłem karę. Widocznie mnie z kimś pomyliłeś, próbujesz mnie teraz wkręcić w to gdy ją tutaj jestem niewinny i wiem, że nic takiego nie zrobiłem. Jak stałem na budynku obok i byłem na chwilę afk po powrocie również ktoś do mnie strzelał poza DM także fajnie tam macie skoro nawet nie potraficie się przyznać do winy. Brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam takowego zapisu, mam ustawianą powtórkę na 15 sekund wstecz, a oskarżony przez mnie próbuje się wybronić jakąś inną osobą, najwidoczniej pomylił mnie z kimś innym, bo ja napewno nie oddałem strzałów jako pierwszy. Owszem co po niektórzy strzelali do funkcjonariusza za DM, ale to nie byłem ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja muszę to udowodnić a oskarżony nie musi tego zrobić? Zawsze może kłamać także widzę, że tutaj widocznie skarga zostanie rozpatrzona na jego korzyść. Nie monitoruje całej gry 24/7. Czy może posiada jakiś dowód/świadka który potwierdzi, że ponoć "strzelałem" do któregoś funkcjonariusza poza strefe DM? Oczywiście nie zrobiłem tego, tylko chciałbym, aby oskarżony się jeszcze wypowiedział. Bo widzę, że niezłych gigusiów macie tam w tych sapdach jeśli chodzi o szczerość.

 

A i śmieszne jak mi każdy SAPD daje reakcje śmiechu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin