Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kolekcja mlodego inwestora B) (unikat lampy / niskie id / ciekawe lampy)


kseo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie pojazdy są wystawione bardziej w celu sprawdzenia ofert, jeśli za jakiś pojazd padnie bardzo fajna oferta to możliwe że oddam.



Model:
 Uranus
ID: 6804
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: nie wiem
Dodatki: felgi (1077), wydech (1089), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, moduł ABS, przyciemnienie szyb (40%)
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Uranus posiada niskie id, jest to 13 na serwerze pojazd tego modelu. Lampy oraz licznik carrot.
SS’y: 

Model: Zr-350
ID: 37430
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: nie wiem
Dodatki: atrapa nitro (1009), stereo, felgi (1078), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( SF RX7), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%), dodatkowy klucz, Lpg 75. dodatkowy klucz
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Super zr'ka, prawdopodobnie jedyna na tych lampach (kawowe)
SS’y: 

Model: Merit
ID: 39517
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: nie wiem
Dodatki: stereo, felgi (1079), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( Szeryf ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), ogranicznik prędkości, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), 2 dodatkowe klucze, lpg75
Cena: Oferty 1.2kk+ (oferty ponizej tej kwoty nie beda brane pod uwage, otrzymalem juz taka oferte)
Coś od siebie: Pojazd posiada unikatowe lampy (Turkusowe) Z tego co wiem jest to jedyny merit na turkusowych lampach, (chyba) 1 z 2 na unikatowych.
SS’y: 

Model: Elegy
ID: 77130
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: nie wiem
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1096), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (R34 GTR), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, przyciemnienie szyb (40%), dodatkowy klucz, lpg75, bak benzyny 90
Cena: Oferty.
Coś od siebie: spoko elegy 1.8 PFT na zlocistym ledzie.
SS’y: 

Model: Admiral (sedan)
ID: 65500
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: nie wiem
Dodatki: felgi (1079), kolor felg (███), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb (80%)
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Spoko donica na fajnym id.
SS’y: 

6S0Q8Mw.pngWmkjAO6.pngG6rQHao.pngj1suetH.pngEQqgPwv.png

 

Edytowane przez kseo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kubekthearchitect napisał:

siema mlodzian 400k po sellu za uranusa

siema juz lepiej ale odczytaj discord ok?

 

21 minut temu, wisienkabakajoko napisał:

admiral 27ka 

i daj kt elegy i zr jak masz na pvv

admiral spoko start

KT na pv masz

Edytowane przez kseo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin