Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Fepher/Blender - oskarżony przez <HnK>


FiglarnaAnecia26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Fepher/Blender
    Data i godzina zdarzenia: 11:50 - 12:06
    Pełen opis sytuacji:  Podczas jazdy do mechanika, spotkałem ziomka, który uciekał PD, lecz się zatrzymał i wyszedł z pojazdu. Więc ja szybko zaparkowałem swoje auto na parkingu i z racji, iż miałem klucze od jego pojazdu, odjechałem. Żaden z w/w Panów z PD, nie kazał mi się zatrzymać, nie prowadzono do mnie ostrzałów, nie puszczano w moją stronę żadnych bindów, nie pisano wiadomości, więc sądziłem, że auto może trafić do przechowywalni (nie pisali nic w stylu (przynajmniej przy mnie), że auto idzie do PP za te i za te kwote.) Przy okazji potrąciłem Blendera pojazdem, za co przeprosiłem. Nie kazali mi się zatrzymać, nie uruchomili bomb za mną, więc odjechałem odwieźć ziomkowi auto na przecho. Po schowaniu auta i chęci wyciągnięcia swojego, podjechało PD i mnie zgarnęło do miejsca zdarzenia. Powiedzieli, że złamałem podpunkt "Łamanie zasad RP", oraz "Pomoc w ucieczce uciekinierowi" + mnożnik. (dowód) - https://prnt.sc/1qsq5r3

1. Łamanie Zasad RP.

Dostałem zarzuty łamania zasad RP, podczas, gdy, a

a) Nie zostały wobec mnie prowadzone żadne czynności (puszczanie bindów bym się zatrzymał, pościg za mną) - dowody - https://www.youtube.com/watch?v=hi3vHJc5Jbc

b) Nie byłem poszukiwany, nie jechali bezpośrednio za mną, nie kazali mi się zatrzymać - dowody wyżej

c) Kumpel nie robił z nimi RP (czyli pościg 0RP za 0RP) , dowody - https://imgur.com/a/rVbwOrz

2.  Pomoc w ucieczce uciekinierowi
 
Jak widać na filmiku zamieszczonym wyżej (1C.), nikomu nie pozwoliłem się oddalić ze mną, nikt nie był w pojeździe, a w czasie wzięcia pojazdu, kierowca znajdował się poza pojazdem, ponadto, kierowca sunrise (mój kumpel), był obalony przez funkcjonariuszy na ziemi, więc nie było możliwości pomóc mu uciec. Nic chyba nie trzeba więcej dodawać, prawda?
 
Ano, niestety trzeba. Policjanci nie znają pojęć takich jak uprzejmość (https://prnt.sc/1qsqq66).
Jedyne, co natomiast potrafią, to wsadzać bezpodstawnie do więzienia (obaliłem oba złamane "podpunkty?"), oraz prowokować, pisząc 'jak tam skarga?' (https://prnt.sc/1qsqtsr)
Policjanci powinni też zostać ukarani za kradzież, ponieważ dałem im swoje dokumenty, lecz mi ich nie oddali (screen na to, że dałem im dokumenty i policjant je odebrał https://prnt.sc/1qsqk7c)
 
Jak widać, policjanci nie pokazali swojego profesjonalizmu, który powinni posiadać, Wyciągnęli z regulaminu/taryfikatora dwa bylejakie podpunkty i wklepali, by mieli tylko powód nadania mandatu, ponadto są opryskliwi w stronę cywili, kradną dokumenty i kłamią w treści mandatu, wmawiając innym coś, czego nie zrobili. Proszę owych funkcjonariuszy, o dokładne zapoznanie się z tematem, i jeżeli będą jakieś niejasności, niedociągnięcia, o wypowiedzenie się. Wnioskuję o ukaranie ich, i o rekompensatę, za spędzenie 62 minut w więzieniu, z powodu niekompetencji owej dwójki.


    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Dowody są na bieżąco pokazywane w opisie sytuacji.

 

 

Edytowane przez HnK
edycja tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam PO I Blender.

Godzinę temu, HnK napisał:
 
Jak widać, policjanci nie pokazali swojego profesjonalizmu, który powinni posiadać, Wyciągnęli z regulaminu/taryfikatora dwa bylejakie podpunkty i wklepali, by mieli tylko powód nadania mandatu, ponadto są opryskliwi w stronę cywili, kradną dokumenty i kłamią w treści mandatu, wmawiając innym coś, czego nie zrobili. Proszę owych funkcjonariuszy, o dokładne zapoznanie się z tematem, i jeżeli będą jakieś niejasności, niedociągnięcia, o wypowiedzenie się. Wnioskuję o ukaranie ich, i o rekompensatę, za spędzenie 62 minut w więzieniu, z powodu niekompetencji owej dwójki.

W pelni profesjonalnie Cię potraktowaliśmy, ale ty nic chciałeś współpracować, więc trzeba było zmienić stosunki.

Godzinę temu, HnK napisał:
Ano, niestety trzeba. Policjanci nie znają pojęć takich jak uprzejmość (https://prnt.sc/1qsqq66).
Jedyne, co natomiast potrafią, to wsadzać bezpodstawnie do więzienia (obaliłem oba złamane "podpunkty?"), oraz prowokować, pisząc 'jak tam skarga?' (https://prnt.sc/1qsqtsr)
Policjanci powinni też zostać ukarani za kradzież, ponieważ dałem im swoje dokumenty, lecz mi ich nie oddali (screen na to, że dałem im dokumenty i policjant je odebrał https://prnt.sc/1qsqk7c)

Uprzejmość? Teraz może powiem jak ty się do nas odzywałeś.

[2021-08-30 11:50:08] [Output] : HnK [248]: za co ja XD - Wysoki poziom odpowiedzi
[2021-08-30 11:50:38] [Output] : HnK [248]: nie orbie - Wiadomość do funkcjonariusz Fepher
[2021-08-30 11:51:58] [Output] : HnK [248]: Ty mi lepiej wypisz za co mandat mam przyjac - Wiadomość do nas kiedy poinformowliśmy Cię o możliwości złożenia skargi.
[2021-08-30 11:54:43] [Output] : HnK [248]: Nie pluj sie tam - Wiadomość do Fephera kiedy chciał Cię poinformować o napisaniu skargi
Jako, iż trafiłeś do więzienia więc dokumenty trafiły do obsługi więzienia.
 

Spoiler

[2021-08-30 11:54:40] [Output] : Fepher [261]: Jak problem będziesz miał to dział skarg stoi otworem

Godzinę temu, HnK napisał:

Dostałem zarzuty łamania zasad RP, podczas, gdy, a

a) Nie zostały wobec mnie prowadzone żadne czynności (puszczanie bindów bym się zatrzymał, pościg za mną) - dowody - https://www.youtube.com/watch?v=hi3vHJc5Jbc

b) Nie byłem poszukiwany, nie jechali bezpośrednio za mną, nie kazali mi się zatrzymać - dowody wyżej

c) Kumpel nie robił z nimi RP (czyli pościg 0RP za 0RP) , dowody - https://imgur.com/a/rVbwOrz

[2021-08-30 11:50:43] [Output] : HnK [248]: wzialem pojazd, nie kazaliscie stac - Funkcjonariuszka Marcysia właśnie zakładała blokadę na koło pojazdu, a ty wtedy akurat postanowiłeś uciec przy okazji mnie potrącając i jadąc dalej.
[2021-08-30 11:51:24] [Output] : HnK [248]: 1. Nie prowadziliscie wobec mnie zadnych czynnosci - Nie prowadziliśmy bo pojawiłeś się nagle jako postać z drugiego planu, zabrałeś auto, które posłużyło do ucieczki czyli pomogłes uciekinierowi w "uniknięciu większych konsekwencji w postaci  "samochodu do pp za 2640 PLN".
[2021-08-30 11:51:34] [Output] : HnK [248]: 2. Za schowanie pojazdu nie ma nic w taryfikatorze - Nie, ale złamałeś zasady RP robiąc tak za co daliśmy Ci odpowiedni mandat.
[2021-08-30 11:52:25] [Output] : HnK [248]: Marcysia, daj podpunkt z taryfikatora - Jest to normalna czynność prowadzona przez nas.
[2021-08-30 11:54:34] [Output] : HnK [248]: a 0rp = 0rp - 0rp czyli łamanie zasad RP, chyba logiczne?
[2021-08-30 11:54:39] [Output] : HnK [248]: 2. Pomoc w ucieczce uciekinierowi - Napiszę Ci jeszcze raz. TAK pomogłeś mu w tym, że zawiozłeś pojazd do przechowywalni pojazdów.


 

Edytowane przez Blender.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Uszanowanie, S1 Fepher

5 minut temu, HnK napisał:

Podczas jazdy do mechanika, spotkałem ziomka, który uciekał PD, lecz się zatrzymał i wyszedł z pojazdu. Więc ja szybko zaparkowałem swoje auto na parkingu i z racji, iż miałem klucze od jego pojazdu, odjechałem.

Osoba wysiadła z pojazdu i została zakuta, a @Marcysiajuż rozpoczęła zakładać blokadę na pojazd, a ty sobie tak o wsiadasz do pojazdu i odjeżdzasz w strone przechowalni.

 

 

7 minut temu, HnK napisał:

Żaden z w/w Panów z PD, nie kazał mi się zatrzymać, nie prowadzono do mnie ostrzałów, nie puszczano w moją stronę żadnych bindów, nie pisano wiadomości, więc sądziłem, że auto może trafić do przechowywalni

Nie mów mi że nie wiedziałeś że tak nie można. Był za tobą nie raz pościg i wiedziałeś jak to wygląda.

 

 

12 minut temu, HnK napisał:

Przy okazji potrąciłem Blendera pojazdem, za co przeprosiłem

Nie zostałeś w żaden sposób za to ukarany więc w czym problem?

 

13 minut temu, HnK napisał:

Po schowaniu auta i chęci wyciągnięcia swojego, podjechało PD i mnie zgarnęło do miejsca zdarzenia. Powiedzieli, że złamałem podpunkt "Łamanie zasad RP", oraz "Pomoc w ucieczce uciekinierowi"

Złamaleś RP biorąc pojazd do przechowalni. Pomogłeś również osobie w uniknięciu trafienia pojazdu na PP.

 

14 minut temu, HnK napisał:

1. Łamanie Zasad RP.

Dostałem zarzuty łamania zasad RP, podczas, gdy, a

a) Nie zostały wobec mnie prowadzone żadne czynności (puszczanie bindów bym się zatrzymał, pościg za mną) - dowody - https://www.youtube.com/watch?v=hi3vHJc5Jbc

b) Nie byłem poszukiwany, nie jechali bezpośrednio za mną, nie kazali mi się zatrzymać - dowody wyżej

c) Kumpel nie robił z nimi RP (czyli pościg 0RP za 0RP) , dowody - https://imgur.com/a/rVbwOrz


Były wykonywane działa na twoim przyjacielu - gdy został złapany, rozpoczeliśmy szukać ciebie gdzie po 1 min cię zauważyliśmy na przechowalni - zatrzymaliśmy cię 

Gdzie masz niby napisane że jak osoba zatrzymana nie robi RP to że my nie powinniśmy robić RP? - Pokaż mi to


 

 

19 minut temu, HnK napisał:

Na filmie można zauważyć że twój "kumpel" napisał Ci abyś zabrał pojazd - niby nie zaplanowane zabranie pojazdu?

Również widzimy że @Marcysia zakłada blokade, a ty sobie go bierzesz.

I widzimy też że bierzesz go na przechowalnie


 

 

22 minuty temu, HnK napisał:

Ano, niestety trzeba. Policjanci nie znają pojęć takich jak uprzejmość (https://prnt.sc/1qsqq66).

Uprzejmości? Nic złego tobie nie napisałem 

 

24 minuty temu, HnK napisał:

Policjanci powinni też zostać ukarani za kradzież, ponieważ dałem im swoje dokumenty, lecz mi ich nie oddali (screen na to, że dałem im dokumenty i policjant je odebrał https://prnt.sc/1qsqk7c)

Jeżeli trafiasz do więzienia to dokumenty pozostają w więzieniu i dostajesz je po wyjściu

 

24 minuty temu, HnK napisał:

Jedyne, co natomiast potrafią, to wsadzać bezpodstawnie do więzienia (obaliłem oba złamane "podpunkty?"), oraz prowokować, pisząc 'jak tam skarga?' (https://prnt.sc/1qsqtsr)

Wytłumaczyłem wyżej

 

25 minut temu, HnK napisał:

Jak widać, policjanci nie pokazali swojego profesjonalizmu, który powinni posiadać, Wyciągnęli z regulaminu/taryfikatora dwa bylejakie podpunkty i wklepali, by mieli tylko powód nadania mandatu, ponadto są opryskliwi w stronę cywili, kradną dokumenty i kłamią w treści mandatu, wmawiając innym coś, czego nie zrobili. Proszę owych funkcjonariuszy, o dokładne zapoznanie się z tematem, i jeżeli będą jakieś niejasności, niedociągnięcia, o wypowiedzenie się. Wnioskuję o ukaranie ich, i o rekompensatę, za spędzenie 62 minut w więzieniu, z powodu niekompetencji owej dwójki.

Myślę że również wytłumaczyłem wyżej - w całkowicie widać twoją wine i myślę że zarząd również się zgodzi.

@Blender. myślę że również ukazał Ci prawidłowo twoją wine

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, Niestety, kolejność postów zawiodła, i muszę napisać to jeszcze raz.

Odnośnie funkcjonariusza Fephera.

 

37 minut temu, Fepher napisał:

Osoba wysiadła z pojazdu i została zakuta, a @Marcysiajuż rozpoczęła zakładać blokadę na pojazd, a ty sobie tak o wsiadasz do pojazdu i odjeżdzasz w strone przechowalni.

Kłamstwo, widać na filmiku, że w 0:00, Marcysia trzyma shotguna, od 0:01 do 0:04 siedze w pojezdzie. Gdy kamera pokazuje na Marcysie, widać, że kuca. Nie wiadomo do końca, jakie miała zamiary. Mogła się zabrać za zakładanie blokady na koło, lecz nie miałem jak na to zareagować, bo tego nie widziałem w tamtej chwili. Za późno się za to zabrała.
 

39 minut temu, Fepher napisał:

Nie mów mi że nie wiedziałeś że tak nie można. Był za tobą nie raz pościg i wiedziałeś jak to wygląda.

W tamtym przypadku mogłem sądzić, że pościg jest RP, bo kolega się zatrzymał, a wy mu puściliście binda, żeby runął na ziemie. A jak wiadomo, w przypadku RP, auto może iść do przecho. Dopiero potem się dowiedziałem, że 0RP, więc użyłem stwierdzenia 0RP za 0RP.

 

40 minut temu, Fepher napisał:

Nie zostałeś w żaden sposób za to ukarany więc w czym problem?

O to, że twój kolega wyżej napisał "[2021-08-30 11:50:43] [Output] : HnK [248]: wzialem pojazd, nie kazaliscie stac - Funkcjonariuszka Marcysia właśnie zakładała blokadę na koło pojazdu, a ty wtedy akurat postanowiłeś uciec przy okazji mnie potrącając i jadąc dalej.", więc aktualnie pisze od nowa komentarz.

Fepher: "Złamaleś RP biorąc pojazd do przechowalni. Pomogłeś również osobie w uniknięciu trafienia pojazdu na PP."

Kolega twierdzi, że nie było wtedy RP, więc jak mogłem sam złamać zasady RP? W tamtym momencie, myślałem, że jest RP, ale w przypadku RP oddajecie auto na przecho, więc robisz mętlik z posta.

Fepher: "Były wykonywane działa na twoim przyjacielu - gdy został złapany, rozpoczeliśmy szukać ciebie gdzie po 1 min cię zauważyliśmy na przechowalni - zatrzymaliśmy cię"

             "Gdzie masz niby napisane że jak osoba zatrzymana nie robi RP to że my nie powinniśmy robić RP? - Pokaż mi to"

Podczas pościgu 0RP, gdzie PD wielokrotnie mnie zatrzymywało, prosiło mnie o dokumenty, bądź robiło PG, ponieważ zasłaniałem twarz rękoma i nie miałem tablic, a i tak mieliście zawsze moje dane, mustwiny.

Fepher: "Na filmie można zauważyć że twój "kumpel" napisał Ci abyś zabrał pojazd - niby nie zaplanowane zabranie pojazdu?"

Zostało to napisane, gdy już byłem w pojeździe, więc so sorry, nie da się mieć reakcji 1ms, by na wszystko zareagować. Dowody, że byłem w pojeździe, a jeszcze tego nie napisał: prnt.sc/1qsw4fb

Fepher: "Również widzimy że 
@Marcysia zakłada blokade, a ty sobie go bierzesz.
I widzimy też że bierzesz go na przechowalnie"

Odniosłem się do tego na samym początku tego komentarza.


 

50 minut temu, Fepher napisał:

Uprzejmości? Nic złego tobie nie napisałem 



Było to w pewnym sensie uszczypliwe i prowokujące.

 

51 minut temu, Fepher napisał:

Jeżeli trafiasz do więzienia to dokumenty pozostają w więzieniu i dostajesz je po wyjściu

Tego nie wiedziałem, moja wina, okej.
===========================


"Jedyne, co natomiast potrafią, to wsadzać bezpodstawnie do więzienia (obaliłem oba złamane "podpunkty?"), oraz prowokować, pisząc 'jak tam skarga?' (https://prnt.sc/1qsqtsr)"
 


 

52 minuty temu, Fepher napisał:

Wytłumaczyłem wyżej

Ja też.

 

 

52 minuty temu, Fepher napisał:

Myślę że również wytłumaczyłem wyżej - w całkowicie widać twoją wine i myślę że zarząd również się zgodzi.

Nie, nie było tutaj mojej winy. Wszystko wytłumaczyłem w poście, w tym komentarzu, a zaraz odpowiem też twojemu koledze z PD.
 

 

53 minuty temu, Fepher napisał:


@Blender. myślę że również ukazał Ci prawidłowo twoją wine

Pozdrawiam


Każdy może mieć swoje zdanie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blender. napisał:

Witam PO I Blender.

W pelni profesjonalnie Cię potraktowaliśmy, ale ty nic chciałeś współpracować, więc trzeba było zmienić stosunki.

Witam

Nie chciałem współpracować? Kiedy miałem współpracować, skoro nie prowadziliście wobec mnie żadnych czynności, 0 bindów, 0 nic? Do współpracy obie strony muszą być chętne, a wy nie byliście, bo nie prowadziliście w stosunku co do mnie żadnych czynności, 0 bindów, 0 nic.

 

 

Godzinę temu, Blender. napisał:

Uprzejmość? Teraz może powiem jak ty się do nas odzywałeś.

[2021-08-30 11:50:08] [Output] : HnK [248]: za co ja XD - Wysoki poziom odpowiedzi
[2021-08-30 11:50:38] [Output] : HnK [248]: nie orbie - Wiadomość do funkcjonariusz Fepher
[2021-08-30 11:51:58] [Output] : HnK [248]: Ty mi lepiej wypisz za co mandat mam przyjac - Wiadomość do nas kiedy poinformowliśmy Cię o możliwości złożenia skargi.
[2021-08-30 11:54:43] [Output] : HnK [248]: Nie pluj sie tam - Wiadomość do Fephera kiedy chciał Cię poinformować o napisaniu skargi
Jako, iż trafiłeś do więzienia więc dokumenty trafiły do obsługi więzienia.

1. No tak, spytałem się za co ja, normalna wypowiedź
2. Nie wiem po co ten log. Napisałeś do mnie, czy robie z was głupich, więc napisałem, że nie robie.
3. No i co z tego? Co ma piernik do wiatraka?
4. Wiadomość do Fephera była taka, bo mnie ignorowaliście, gdy chciałem to wyjaśnić w grze od razu. Robiliście problemy, to się spotkaliśmy tutaj.

 

 

Godzinę temu, Blender. napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

[2021-08-30 11:54:40] [Output] : Fepher [261]: Jak problem będziesz miał to dział skarg stoi otworem

[2021-08-30 11:50:43] [Output] : HnK [248]: wzialem pojazd, nie kazaliscie stac - Funkcjonariuszka Marcysia właśnie zakładała blokadę na koło pojazdu, a ty wtedy akurat postanowiłeś uciec przy okazji mnie potrącając i jadąc dalej.

[2021-08-30 11:51:24] [Output] : HnK [248]: 1. Nie prowadziliscie wobec mnie zadnych czynnosci - Nie prowadziliśmy bo pojawiłeś się nagle jako postać z drugiego planu, zabrałeś auto, które posłużyło do ucieczki czyli pomogłes uciekinierowi w "uniknięciu większych konsekwencji w postaci  "samochodu do pp za 2640 PLN".
[2021-08-30 11:51:34] [Output] : HnK [248]: 2. Za schowanie pojazdu nie ma nic w taryfikatorze - Nie, ale złamałeś zasady RP robiąc tak za co daliśmy Ci odpowiedni mandat.
[2021-08-30 11:52:25] [Output] : HnK [248]: Marcysia, daj podpunkt z taryfikatora - Jest to normalna czynność prowadzona przez nas.
[2021-08-30 11:54:34] [Output] : HnK [248]: a 0rp = 0rp - 0rp czyli łamanie zasad RP, chyba logiczne?
[2021-08-30 11:54:39] [Output] : HnK [248]: 2. Pomoc w ucieczce uciekinierowi - Napiszę Ci jeszcze raz. TAK pomogłeś mu w tym, że zawiozłeś pojazd do przechowywalni pojazdów.

1. "Kłamstwo, widać na filmiku, że w 0:00, Marcysia trzyma shotguna, od 0:01 do 0:04 siedze w pojezdzie. Gdy kamera pokazuje na Marcysie, widać, że kuca. Nie wiadomo do końca, jakie miała zamiary. Mogła się zabrać za zakładanie blokady na koło, lecz nie miałem jak na to zareagować, bo tego nie widziałem w tamtej chwili. Za późno się za to zabrała."

2. To w końcu pomogłem uciekinierowi w uniknięciu większych konsekwencji, czy "pomoc w ucieczce uciekinierowi"? Nie umiesz się zdecydować.

3. Odpowiedziałem na to w wypowiedzi wyżej, dla twojego kolegi z fachu.

4. Skąd miałem wiedzieć? Nie wiedziałem o tym, więc powiedziałem, by dała podpunkt.

5. No właśnie.

6. Pomogłem uciekinierowi, ale nie w ucieczce. Jedno wielkie mataczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, HnK napisał:

Kłamstwo, widać na filmiku, że w 0:00, Marcysia trzyma shotguna, od 0:01 do 0:04 siedze w pojezdzie. Gdy kamera pokazuje na Marcysie, widać, że kuca. Nie wiadomo do końca, jakie miała zamiary. Mogła się zabrać za zakładanie blokady na koło, lecz nie miałem jak na to zareagować, bo tego nie widziałem w tamtej chwili. Za późno się za to zabrała.

Taka jest zasada - pierw zajmujemy się zatrzymanym a później pojazdem - twój tutaj problem że bierzesz pojazd bez zgody

 

6 minut temu, HnK napisał:

W tamtym przypadku mogłem sądzić, że pościg jest RP, bo kolega się zatrzymał, a wy mu puściliście binda, żeby runął na ziemie. A jak wiadomo, w przypadku RP, auto może iść do przecho. Dopiero potem się dowiedziałem, że 0RP, więc użyłem stwierdzenia 0RP za 0RP.

Słucham? Byłeś od początku zatrzymania i widziałeś co się dzieje więc nie rozumiem cię. I ponownie cię informuje że nie ma u nas takiego czegoś jak 0RP za 0RP - pokaż mi gdzie to pisze
 

 

7 minut temu, HnK napisał:

"Jedyne, co natomiast potrafią, to wsadzać bezpodstawnie do więzienia (obaliłem oba złamane "podpunkty?"), oraz prowokować, pisząc 'jak tam skarga?' (https://prnt.sc/1qsqtsr)"

Byłem ciekawy jak wygląda sytuacja z skargą - w żaden sposób nie była to prowokacja jak sobie to uznaleś

 

8 minut temu, HnK napisał:

Nie, nie było tutaj mojej winy. Wszystko wytłumaczyłem w poście, w tym komentarzu, a zaraz odpowiem też twojemu koledze z PD.

Była twoja wina - nie miałeś prawa zabrać pojazdu zatrzymanego - jeżeli uważasz że tak jest to pokaż mi gdzie to pisze że możesz zabrać pojazd - wyżej już napisałem że 0RP za 0RP nie ma u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może zrobimy to inaczej..
Zostałeś zatrzymany przeze mnie i Fephera na przechowywalni pojazdów Las Venturas, Redsands East za pomoc w ucieczce graczowi @.Yeti, czyli twojego "kumpla" . Pomogłeś mu w postaci zabrania jego pojazdu kiedy został zatrzymany i opuścił pojazd i został wezwany przez nas do poddania się. Ty w tym czasie wziąłem Sunrise'a na przechowywalnie pojazdów i schowałeś go tam uniemożliwiając nam go zabrania na pp. Na chwilę straciliśmy Cię z pola widzenia, ale po krótkim czasie poszukiwań odnaleźliśmy Cię i bez namysłu obezwładniliśmy. Zostałeś podliczony prawidłowo na podstawie taryfikatora mandatowego i twojego mnożnika. Nadałem Ci mandaty "Łamanie zasad RP" oraz "Pomoc w ucieczce uciekinierowi" co było prawidłowym podliczeniem na podstawię wykroczeń jakie popełniłeś.
Teraz bardziej szczegłowo:

Kłamstwo, widać na filmiku, że w 0:00, Marcysia trzyma shotguna, od 0:01 do 0:04 siedze w pojezdzie. Gdy kamera pokazuje na Marcysie, widać, że kuca. Nie wiadomo do końca, jakie miała zamiary. Mogła się zabrać za zakładanie blokady na koło, lecz nie miałem jak na to zareagować, bo tego nie widziałem w tamtej chwili. Za późno się za to zabrała."
"Widać, że kuca", a jak kuca chce Ci założyć blokadę bo tak się ją zakłada. Poza tym byliśmy na jednym kanale więc doskonale było wiadome co robimy.

2. To w końcu pomogłem uciekinierowi w uniknięciu większych konsekwencji, czy "pomoc w ucieczce uciekinierowi"? Nie umiesz się zdecydować.
Aha... Pomogłeś mu, pomogłeś więc nie wiem o co chodzi. Bardziej pierwsze, ale nadaliśmy Ci taki mandat bo tylko taki umieliśmy Ci przypisać do rodzaju wykroczenia.
3.
4.
5.
6.
Nie rozumiem formy wypowiedzi, ale prawdopodobnie wszystko zostało wytłumaczone.


Podczas pościgu 0RP, gdzie PD wielokrotnie mnie zatrzymywało, prosiło mnie o dokumenty, bądź robiło PG, ponieważ zasłaniałem twarz rękoma i nie miałem tablic, a i tak mieliście zawsze moje dane, mustwiny.
No dobra, ale ty nie jest nawiązanie do sprawy, poza tym ty przy okazji też pokazałeś PowerGaming, no bo twoje "0rp" w pewnym stopniu to PowerGaming, udzieliłeś na dokumentów więc nie wiem w czym problem.

Jak chcesz wszystko żebym Ci dokładnie i powoli wytłumaczył zapraszam na Kanał Publiczny 1 Serwerowy komunikator Mumble.

Tyle ode mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fepher, dlaczego odniosłeś się tylko do moich 4 wypowiedzi z jakiś 12? Czyżby reszta okazała się prawdą, dlatego pominąłeś je? Można na to śmiało stawiać.

 

23 minuty temu, Fepher napisał:

Taka jest zasada - pierw zajmujemy się zatrzymanym a później pojazdem - twój tutaj problem że bierzesz pojazd bez zgody

Still, 1. Podczas wsiadania do pojazdu owa funkcjonariuszka trzymała Shotguna, nie było bindów, bym opuścił pojazd itd, więc to wasza wina, że nic z tym nie zrobiliście. Biore pojazd bez zgody? Ciebie sie mam pytać? Auto było kolegi, więc to on ma mi pozwolić, a nie Ty. Auto stało bez blokady, nikt z was nic nie powiedział, nie włączył sygnałów dźwiękowych, ani nic.

 

 

24 minuty temu, Fepher napisał:

Słucham? Byłeś od początku zatrzymania i widziałeś co się dzieje więc nie rozumiem cię.

Spitowaliście go? Nie. 
Uciekał wam dalej? Nie.

Mogłem w tamtym miejscu podejrzewać, że pościg jest RP.

 

 

25 minut temu, Fepher napisał:

I ponownie cię informuje że nie ma u nas takiego czegoś jak 0RP za 0RP - pokaż mi gdzie to pisze

Z własnego doświadczenia każdy to wie. Nie raz byłem pitowany po 5/10 minutach pościgu, gdzie skracałem, nie odgrywałem RP z wami. bądź po 5/10 minutach pościgu, już przy autostradzie LV były kolczatki.

 

 

26 minut temu, Fepher napisał:

Byłem ciekawy jak wygląda sytuacja z skargą - w żaden sposób nie była to prowokacja jak sobie to uznaleś

Faktycznie, już widzę to, że byłeś ciekawy jak wygląda sytuacja ze skargą, podczas, gdy nadal byłeś na serwerze, i najprawdopodobniej na służbie.

 

 

27 minut temu, Fepher napisał:

Była twoja wina - nie miałeś prawa zabrać pojazdu zatrzymanego - jeżeli uważasz że tak jest to pokaż mi gdzie to pisze że możesz zabrać pojazd -

Jeżeli chcesz mi udowodnić, że nie mogłem zabrać pojazdu zatrzymanego, pokaż mi podpunkt w ogólnodostępnym taryfikatorze/regulaminie PD. Pojazd był bez blokady, nic nie zrobiliście z tym, że odjechałem, dopiero na przecho mnie zgarneliście. Wcześniej nawet wiadomości na chacie nie napisaliście ani binda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blender. napisał:

Dobra może zrobimy to inaczej..

Jasna sprawa.

 

 

6 minut temu, Blender. napisał:

Zostałeś zatrzymany przeze mnie i Fephera na przechowywalni pojazdów Las Venturas, Redsands East

To się zgadza.

 

 

6 minut temu, Blender. napisał:

 za pomoc w ucieczce graczowi @.Yeti, czyli twojego "kumpla" . Pomogłeś mu w postaci zabrania jego pojazdu kiedy został zatrzymany i opuścił pojazd i został wezwany przez nas do poddania się.

To w końcu za pomoc w ucieczce graczowi, czy za to, że zabrałem jego pojazd? Podczas wpisywania mnie do więzienia inaczej, i tu też inaczej. Niespójność.
 

 

8 minut temu, Blender. napisał:

Ty w tym czasie wziąłem Sunrise'a na przechowywalnie pojazdów i schowałeś go tam uniemożliwiając nam go zabrania na pp.

Bo pojazd nie był na blokadach, a sądziłem, że to był pościg RP, ponieważ gracz wtedy wyszedł grzecznie z auta i się poddał, a nie prowadził dalej ucieczkę.

 

 

9 minut temu, Blender. napisał:

Na chwilę straciliśmy Cię z pola widzenia, ale po krótkim czasie poszukiwań odnaleźliśmy Cię i bez namysłu obezwładniliśmy.

I w tym czasie wprowadziliście mnie w błąd. Podczas wsiadania do pojazdu, przez 7-9 sekund, nie zrobiliście nic, by mnie uświadomić, że nie mogę zabrać tego pojazdu. Wystarczył 1 bind.

 

 

10 minut temu, Blender. napisał:

Zostałeś podliczony prawidłowo na podstawie taryfikatora mandatowego i twojego mnożnika. Nadałem Ci mandaty "Łamanie zasad RP" oraz "Pomoc w ucieczce uciekinierowi" co było prawidłowym podliczeniem na podstawię wykroczeń jakie popełniłeś.

Nadal się nie trzyma kupy, bo nie pomogłem mu w ucieczce, tylko wziąłem od niego pojazd. Kara nadana nieprawidłowo z błędnym tematem.

 

 

11 minut temu, Blender. napisał:

"Widać, że kuca", a jak kuca chce Ci założyć blokadę bo tak się ją zakłada. Poza tym byliśmy na jednym kanale więc doskonale było wiadome co robimy.

Nie mam pojęcia, czy ona kuca, by założyć blokadę, czy podłożyć kolczatki bym nie uciekł, czy się tam modli. W tamtym momencie tego nie wychwyciłem, że kuca. Dopiero na filmiku zobaczyłem. 

"Funkcjonariuszka Marcysia właśnie zakładała blokadę na koło pojazdu, a ty wtedy akurat postanowiłeś uciec przy okazji mnie potrącając i jadąc dalej."

Dlaczego funkcjonariuszka zatem nie przestrzeliła opon, jeżeli ja jej to uniemożliwiłem? Trzymała shotguna w ręku po sekundzie i z tym nic nie zrobiła. Kucać mogła z innego powodu.

 

 

17 minut temu, Blender. napisał:

Aha... Pomogłeś mu, pomogłeś więc nie wiem o co chodzi. Bardziej pierwsze, ale nadaliśmy Ci taki mandat bo tylko taki umieliśmy Ci przypisać do rodzaju wykroczenia.

Nie miałeś prawa mnie umieścić do takiego rodzaju wykroczenia, bo nie pomogłem mu uciec. 

W tamtym momencie nie wiedziałem, czy pojazd ma trafić na PP, czy przecho, więc skoro nie było mi to uniemożliwione, wziąłem je na przecho. Nie zrobiliście sobie nic z tego. Dopiero, gdy  schowałem auto, zaczeliście prowadzić wobec mnie procedury.

 

 

19 minut temu, Blender. napisał:

3.
4.
5.
6.

Nie rozumiem formy wypowiedzi, ale prawdopodobnie wszystko zostało wytłumaczone

Czyli zgadzasz się w tych wypowiedziach w 100% ze mną? Czyli przyznałeś się do tego. Dziękuję.

 

 

20 minut temu, Blender. napisał:

No dobra, ale ty nie jest nawiązanie do sprawy, poza tym ty przy okazji też pokazałeś PowerGaming, no bo twoje "0rp" w pewnym stopniu to PowerGaming, udzieliłeś na dokumentów więc nie wiem w czym problem.

 


Skoro robie 0RP, to jest to ucieczka bez odgrywania. Od kiedy 0RP - PowerGaming? Radzę sprawdzić, co te dwie definicje oznaczają.

Udzieliłem wam dokumentów, nie oddaliście mi ich, ale to wytłumaczył mi twój kolega po fachu.

 

 

22 minuty temu, Blender. napisał:

Jak chcesz wszystko żebym Ci dokładnie i powoli wytłumaczył zapraszam na Kanał Publiczny 1 Serwerowy komunikator Mumble.

Tyle ode mnie.

 

Na wyjaśnienie tego mieliście czas na serwerze, zignorowaliście mnie. Po to stworzyłem te skargę, by sobie wyjaśnić, a teraz chcesz iść na komunikator Mumble? Po to jest chyba skarga, by teraz sobie wyjaśnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2021 o 12:45, HnK napisał:

a) Nie zostały wobec mnie prowadzone żadne czynności (puszczanie bindów bym się zatrzymał, pościg za mną) - dowody

Nie byli w pojeździe, nie mogli nakazać Ci się zatrzymać. A napisanie tego w taką chwilę jest niemożliwe. 

 

W dniu 30.08.2021 o 12:45, HnK napisał:

Nie byłem poszukiwany, nie jechali bezpośrednio za mną, nie kazali mi się zatrzymać - dowody wyżej

Prowadzili inne czynności, nie byłeś w tym momencie ich priorytetem.

W dniu 30.08.2021 o 12:45, HnK napisał:

Kumpel nie robił z nimi RP (czyli pościg 0RP za 0RP)

 

W dniu 30.08.2021 o 14:05, HnK napisał:

W tamtym przypadku mogłem sądzić, że pościg jest RP, bo kolega się zatrzymał

Sam się trochę gubisz.

Reasumując, pomoc w ucieczce to bardzo szerokie pojęcie i zabranie pojazdu osoby trzeciej po to by uniknąć zarekwirowania pojazdu również się pod to klasyfikuje.

Mandat za Łamanie zasad RP również został nałożony prawidłowo. Widziałeś kiedyś żeby ktoś minął kilku gliniarzy ze spluwami, zabrał auto sprzed ich nosa, uderzył w radiowóz przed sobą bez jakiejkolwiek szkody, następnie potrącił człowieka i odjechał?

Jedyne do czego mogę się przyczepić - dlaczego nie funkcjonariusze nie oddali w Twoją stronę strzałów. Jednak nie jest to powód napisania skargi, a tym bardziej powód do ukarania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin