Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Musze odetchnąć ;p


Naturalny1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie wszystkim.

 

 

 

Z dniem dzisiejszym (18.10.2015) odchodzę na czas około 2-óch tygodni. Nie mam co już robić na serwerze, wywalili mnie z organizacji a lansowaniem się wozami i zarabianie pieniędzy z punktu A do B się mi znudziło. Teraz większość czasu będę spędzał na Gta V/Naukę ponieważ jest słabo. A teraz pozdrowienia dla najlepszych :D

 

 

 

MikotoCross - odwalanie i czekanie na wyniki na suppa , ahh ;D

 

RodowitY - Dzięki za spędzony z wami czas w organizacji, było miło ale się skończyło ;/

 

Kibol - Wiem że mnie nie lubisz ale kij XD.

 

DeltaRon Aka Magik - Ten wkręt z droczeniem był przesadą ;-; Nie mogłem spać przez Ciebie :D

 

NeX - Jeśli już foch Ci się skończył na mnie to pisz śmiało.

 

XQward - Zawsze pomocny ;)

 

BarteckY - To samo co RodowitY.

 

Norbi - Atmin i wugłule morzna pootwalać i wogule prafka nie zabjera i wogule

 

Grzengol - Oszukista! :< nie polecam z tym panem zakładuf robić ;c

 

 

 

Z góry mówię aby nie dostać bana - jestem winnien graczowi 200.000PLN więc postaram się wbić na serwer i Cie złapać. Jak możesz napisz mi kiedy będziesz to wbije i Ci oddam :) Mowa tu o (xzy.Yanush)

 

Odrazu z góry mówię - gratuluje nowym supporterom, wyniki jak najbardziej trafione.

 

 

Powodzenia wam wszystkim w prywatnym życiu jak i 4life'owym.

 

Elos! <3 Pis Joł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin