Witajcie!
Z racji, że zostały wprowadzone niedawno nowe emotki na forum i stwierdziłem, że odbiegają one stylowo od poprzednich, postanowiłem stworzyć własną wersję.
Dajcie znać co o nich sądzicie oraz czy według Was dobrym posunięciem byłoby zastępienie aktualnych emotek moimi.
Podgląd w spoilerze:
Nie udostępniam grafik w pełnym rozmiarze, ponieważ nie są one do końca dopracowane. Jeżeli spodoba wam się moja praca, to doprowadzę je do perfekcji.
Dziekuję za uwagę