Witajcie! Z racji, że zostały wprowadzone niedawno nowe emotki na forum i stwierdziłem, że odbiegają one stylowo od poprzednich, postanowiłem stworzyć własną wersję. Dajcie znać co o nich sądzicie oraz czy według Was dobrym posunięciem byłoby zastępienie aktualnych emotek moimi. Podgląd w spoilerze: Nie udostępniam grafik w pełnym rozmiarze, ponieważ nie są one do końca dopracowane. Jeżeli spodoba wam się moja praca, to doprowadzę je do perfekcji. Dziekuję za uwagę