Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie graczy od SowsoNa


Sowa45
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście witajcie  jak pewnie wie większość osób zostałem permanentnie zbanowany na serwerze przez audycje i zablokowany na forum na drugim koncie (Czyli Sowsonie) chce od siebie pożegnać znajomych i innych ludzi którzy zaczynają swoją przygode na 4life.
                               

 @Legancki_PL4C3K-Dziękuje za ten rok gry na serwerze trzymaj sie ciepło i wiele sukcesów w grze jak i w realu.

 @Mun_Cium_Pan-Dziękuje ci za te miłe wspomnienia i piękne momenty na serwerze trzymaj sie tam również
 
@maciek2010PL-maciuś dziękuje za tą piekną gre na serwerze bede dobrze wspominał ciebie z tym serweren....dużych sukcesów życze ci na 4l.

 @vapur -To właśnie od ciebie nauczyłem się uciekac przed policją jak i poznaniu wielu ludzi.

 @JO_Motyl-Dzięki grubasku za fajnie spedzony czas na serwerze trzymaj sie tam 
 
@JO_resu;]]-dzięki stary za te wszystkie donejty jakie dostałem od ciebie na audycji nie powiem zdziwiłeś mnie i to bardzo przysyłając tak dużą ilość pieniędzy dużo sukcesów na serwerze ci życze.
 
@FaggioBorn-Dzięki chłopie za te fajne momenty na serwerze jeszcze przed twoim banem i jak  zarazem kłótni na serwerze trzymaj sie i obyś dostał tego unbana.

 @adus12135-Tobie dziękuje za to że przyjąłeś mnie do mojej pierwszej organizacji czyli SLY PIRATES i również za lekką pomoc w niektórych sytuacjach trzymaj sie tam 
  
 @Dziubas*-Tobie dziękuje za pomoc jaką mi dałeś przy problemie z odpaleniem audycji oraz za krótką gadke na serwerze hehe :DD trzymaj sie tam i rób więcej porządnych audycji.

 @Sz1kago_Exe-Dzięki chłopie za fajną gadke na serwerze 4Music jaki za te fajne audycje jakie robisz na 4Life więcej takich siemano! 

  @Emialski-Dziękuje ci bardzo  za pozdrowienia jak i za audycje jakie robisz dla tego serwera bardzo ci dziękuje że byłeś jesteś i będziesz na audycjach niestety moja kariera dobiegła końca na 4Music jak i na serwerze niestety ale mam nadzieję że będziesz dobrze mnie wspominał a nie negatywnie...

  @Pawi.-Tobie dziękuje za danie mi szansy w radiu niestety poprzez moją głupote zostałem wywalony z radia z bma ale i tak był to dla mnie zaszczyt aby udowodnić tobie że dałem przynajmniej coś z siebie na tych audycjach trzymaj sie i dalszych sukcesów na serwerze.

Od siebie chciałbym pozdrowić i pożegnać resztę graczy jak i znajomych z którymi miałem przyjemność grać trzymajcie się ciepło i miłej gierki na serwerze....może kiedyś wróce do was.
-SowsoN                                                                                                                                                                                           

Edytowane przez Sowa45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin