Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Pjoteer oskarżony przez danilll12


danilll12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


    Nick funkcjonariusza: @Pjoteer
    Data i godzina zdarzenia:04.09.2021 23:00
    Pełen opis sytuacji:Witam jechałem sobie i nagle patrzę jakiś typo jedzie sobie i goni go policja zatrzymałem się wbił do mnie nikt nas nie gonił to pojechaliśmy później w okolicy LS stoimy sobie gadamy i dostalem polecenie by się zatrzymać więc się zatrzymałem i czekam,czekam .... piszę czy mnie gonicie zero odpowiedzi dojeżdża z 10 radiolek zatrzymują się i dostałem ponownie by się zatrzymać lecz już wcześniej stałem nie dostałem żadnej odpowiedzi więc ruszyłem po polnych drogach,gdzie niby stuntowalem co jest nie prawdą bo jeździłem po drogach polnych zaznaczonych na mapie,później przesiadłem się z typem bo nie chciałem uciekać i bez żadnego powodu bo uciekaliśmy po drogach zostaliśmy ostrzelani w okolicy lotniska LS.,zero informacji,że mnie gonią tylko jakieś bez sensowne bindy.

Dowód, który to potwierdza całe zajście:
[2021-09-04 22:47:33] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz Pjoteer Nakazał Ci się zatrzymać!
[2021-09-04 22:47:40] [Output] : danilll12 [19]: oco chodzi
[2021-09-04 22:47:55] [Output] : danilll12 [19]: nie no
[2021-09-04 22:47:55] [Output] : danilll12 [19]: nie no
[2021-09-04 22:48:03] [Output] : danilll12 [19]: zatrzymywac
[2021-09-04 22:48:05] [Output] : danilll12 [19]: to nie zatrzymuj
[2021-09-04 22:48:28] [Output] : danilll12 [19]: nie dali komendy ze gonia mnie
[2021-09-04 22:48:31] [Output] : *MEGAFON* (Entiohy): PD! Jeżeli będziesz kierował się na DM, użyjemy środków przymusu lub broni palnej!|}

Ja, danilll12 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez danilll12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, uciekiniera brałeś do siebie na własną odpowiedzialność i powinieneś przy tym wiedzieć, że będzie to uznane jako pomoc w ucieczce, dlatego zostałeś zatrzymany. Co do: 

11 minut temu, danilll12 napisał:

[2021-09-04 22:48:28] [Output] : danilll12 [19]: nie dali komendy ze gonia mnie

Kilka logów wyżej widać takowe polecenie.

11 minut temu, danilll12 napisał:

[2021-09-04 22:47:33] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz Pjoteer Nakazał Ci się zatrzymać!

 

11 minut temu, danilll12 napisał:

nie dostałem żadnej odpowiedzi więc ruszyłem

Nikt nie wydał ci polecenia iż możesz ruszyć, zrobiłeś to na własne życzenie, dostałeś dwa nakazania się do zatrzymania i zobaczyłeś, że za tobą ustawił się kordon powinno dać ci to do myślenia. 

 

11 minut temu, danilll12 napisał:

gdzie niby stuntowalem co jest nie prawdą bo jeździłem po drogach polnych zaznaczonych na mapie

 Fakt, jeździłeś po drogach polnych, ale i nie tylko. Co chwile skracałeś sobie "trawą" i wyskakiwałeś z górek na tzw. offroad co uznałem za "stunty pojazdem". 

 

11 minut temu, danilll12 napisał:

później przesiadłem się z typem bo nie chciałem uciekać i bez żadnego powodu bo uciekaliśmy po drogach zostaliśmy ostrzelani w okolicy lotniska LS.

Bez żadnego powodu? Powodem była zarówno twoja ucieczka jak i to, że na "g" uciekał uciekinier któremu pomagałeś. 

 

11 minut temu, danilll12 napisał:

później przesiadłem się z typem bo nie chciałem uciekać

Nie chciałeś uciekać, tym czasem przesiadłeś się dopiero po kilku minutach... 

 

11 minut temu, danilll12 napisał:

jechałem sobie i nagle patrzę jakiś typo jedzie sobie

W takim razie skoro był to dla Ciebie "jakiś typo" skąd posiadał kluczyki do twojego auta? Myślę, że celowo zaplanowaliście przesiadkę. 

 

Pozdrawiam, smacznej kawusi i dobrego wieczoru życzę. 

Edytowane przez Pjoteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pjoteer napisał:

Dostałem polecenie by się zatrzymać i stałem nie powiesz,że nie nie odpisywałeś mi więc ruszyłem,później zero bindów bym sie zatrzymał tylko z du*y rozstrzelaliście jak jechaliśmy po DROGACH.

 

Edytowane przez danilll12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpisywałem ponieważ byłem w pełnej gotowości na ewentualną twoją ucieczkę która później miała miejsce, czekałem również na dojazd reszty radiowozów do kordonu pościgowego. Nie otrzymałeś pozwolenia do kontynuowania dalszej jazdy więc po nakazaniu do zatrzymania się nie miałeś prawa się ruszyć. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal uważam,że mandat za te Stunty troche nie potrzebny ponieważ moje auto nie uniosło się 20 cm nad ziemią nawet jakbym skakal po górach to tak no ale moim zdaniem celowe podpinanie jakiegoś powodu by mandat był większy,a po za tym od kiedy rozstrzeliwujecie pojazd który jedzie po drogach nie jedzie po górach nie skacze tylko jedzie po drodze autostradą.

 

Edytowane przez danilll12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 cm? Nie wiem w jaki sposób jesteś w stanie oszacować dokładną odległość jeszcze w dodatku w centymetrach, ale mniejsza z tym. Wyskakiwałeś dość mocno po trawie, wjechałeś na tory, następnie z nich zeskoczyłeś, jeżeli uważasz, że było inaczej okaż nagranie. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pjoteer napisał:

20 cm? Nie wiem w jaki sposób jesteś w stanie oszacować dokładną odległość jeszcze w dodatku w centymetrach, ale mniejsza z tym. Wyskakiwałeś dość mocno po trawie, wjechałeś na tory, następnie z nich zeskoczyłeś, jeżeli uważasz, że było inaczej okaż nagranie. 

Pozdrawiam. 

oczekuję na dowód,że wyskakiwałem mocno na trawie i jeździłem po torach co nie miało miejsca,po za tym tory były nade mną wiec jak miałem po nich jeździć?

.

Edytowane przez danilll12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty piszesz skargę, ty udowadniaj moją winę. Ewentualnie chciałbym upoważnić Cadeta @Dwiso do wypowiedzi który był ze mną na "G" i widział cały pościg. Właściwie to około 10 osób które były na pościgu widziało twoje numery kaskaderskie.

Edytowane przez Pjoteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpodstawne? Cóż ucieczka bez odgrywania RP, stunty pojazdem oraz czołowy taran mojej jednostki moim zdaniem są dobrym do tego powodem, jednak nie mi oceniać ponieważ to nie ja wydawałem zgody na pościgu.

Pozdrawiam. 

Edytowane przez Pjoteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin