Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Veeito - oskarżony przez WhiteFox.


Merpf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, WhiteFox. napisał:

a poza tym widać, że znajdowałeś się daleko i goniłeś blipa na minimapie więc nie miałem jak cię usłyszeć i zobaczyć

 

i może napiszesz coś na ten temat?

odpowiedź na to poniżej: w czasie 00:13 nie nie było ciebie słychać, 00:14  zaczynasz się zbliżać do miejsca gdzie bym mógł cię usłyszeć a w czasie 00:15 już zacząłem wychodzić z serwera więc to nie tak, że zobaczyłem że podjeżdżacie, a poza tym nie miałem już od dłuższego czasu w polu widzenia żadnego radiowozu to nie jest tak że 10 sekund mnie nie widzieliście to wyszłem, i dalej nie wiem czemu nie poinfromowałeś innych jednostek widać że odzywasz się dopiero jak wjeżdżałem na przecho i też na tyle krótko że nie sądzę że dałbyś rade kogoś poinformować o mojej lokalizacji

ps: to wcale nie jest na tylko blisko aby było słychać sygnały https://imgur.com/gallery/7ZfpPeU

Edytowane przez WhiteFox.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, WhiteFox. napisał:

i może napiszesz coś na ten temat?

Zacznij edytować wiadomości, robisz tylko zbędny spam.

Myślę, że odległość była na tyle wystarczająca, aby usłyszeć syreny. 

Z resztą spójrz proszę na 00:13 sekundę filmu. Znajdowałem się na tyle blisko, że bez problemu można byłoby  usłyszeć syreny dźwiękowe. Podjechałem jeszcze bliżej, a Ty zwyczajnie wyszedłeś z serwera. 

Dodam również, że gdy zgubisz jednostki z pola widzenia, to nie znaczy, że jest to koniec pościgu.

 

 

Edytowane przez Veeito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie reasumując - w trakcie pościgu odłożyłeś pojazd do przechowywalni, następnie wyszedłeś z serwera. Otrzymałem polecenie od członka zarządu, abym wsadził Cię przez PID (oczywiście wcześniej licząc z taryfikatorem więziennym, oraz podliczeniem mandatu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie reasumując - ani ja nie widziałem was ani wy mnie, nie miałem jak was widzieć tudzież usłyszeć, nie widziałem żadnego radiowozu od dłuższego czasu więc wyszedłem z serwera przez pilną sytuacje, a wy jeżdżenie daleko za blipem uważacie za normalny pościg, a i do tej pory nie wiem czemu nie poinformowałeś innych funkcjonariuszy na mumblu o mojej lokalizacji ( prawdopodobnie bo nawet mnie nie widziałeś i nie miałeś pewności że to ja )

Edytowane przez WhiteFox.
jeszcze coś :D Edit2 przypadkowo wcześniej usunąłem jedno słowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WhiteFox. napisał:

a i do tej pory nie wiem czemu nie poinformowałeś innych funkcjonariuszy na mumblu o mojej lokalizacji ( prawdopodobnie bo nawet mnie nie widziałeś i nie miałeś pewności że to ja )

Abym zaczął meldować, musiałem nieco bliżej Ciebie podjechać, aby faktycznie mieć pewność w 110%, że to właśnie Ty. Twój pojazd widziałem, natomiast nicku z takiej odległości nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie jeszcze tylko dopytać czy miałbyś chociaż jeszcze 2 sekundy nagrywania przed tym jak sie aktualne dostępne nagrywanie rozpoczyna czy nie zabardzo? Bo jedna rzecz mnie zaciekawiła ale niestety nie mam pewności

A odnosie tego co pisałeś to ty w końcu goniłeś mnie czy jechałeś zobaczyć czy to ja? Bo chyba nie zdecydowany jesteś

I nie wiem czemu nadal się upierasz że widziałeś mój pojazd jak jest to bardzo mało prawdopodobne żebyś będąc bardzo daleko w tyle (na tyle że cie nawet nie widziałem ) i gdy ja jechałem 270 a ty max 220 nie mogłeś być poprostu tak blisko tym bardziej, że widać że zaczynasz mnie dopiero nadganiać kiedy trafiłem na założone ograniczenie gdzie i tak nie zbliżasz się na tyle by mnie zobaczyć 

Edytowane przez WhiteFox.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, WhiteFox. napisał:

Chciałbym sie jeszcze tylko dopytać czy miałbyś chociaż jeszcze 2 sekundy nagrywania przed tym jak sie aktualne dostępne nagrywanie rozpoczyna czy nie zabardzo? Bo jedna rzecz mnie zaciekawiła ale niestety nie mam pewności

Nie.

6 minut temu, WhiteFox. napisał:

A odnosie tego co pisałeś to ty w końcu goniłeś mnie czy jechałeś zobaczyć czy to ja? Bo chyba nie zdecydowany jesteś

Została wydana informacja na kanale, że jedziesz w kierunku HGP. Udałem się w Twoim kierunku z naprzeciwka. Zauważyłem Twój pojazd, jak wjeżdża jednym ze zjazdów autostradowych w kierunku tańszej giełdy. Po cichu miałem pewność, że jesteś to Ty, natomiast wolałem upewnić się w 110%, że to ty kierujesz obecnie pojazdem, I czy nie doszło do żadnej przesiadki. Ruszyłem za Tobą, podałem informacje, że taki pojazd jedzie w kierunku przechowywalni. Gdy Cię już faktycznie dogoniłem, natychmiastowo wyszedłeś z serwera. Nie rozumiem już Ciebie, zgubiłeś radiowozy z FOV'a na Max pół minuty, po czym udałeś się od razu w stronę przecho, odłożyłeś pojazd I wyszedłeś z serwera. Rzecz jasna, że rozpoczęliśmy by poszukiwania za Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Veeito napisał:

 zgubiłeś radiowozy z FOV'a na Max pół minuty, po czym udałeś się od razu w stronę przecho, odłożyłeś pojazd I wyszedłeś z serwera. 

Nie było to max pół minuty tylko minimalnie 3minuty a udałem sie w strone przecho poniewarz jak pisałem musiałem nagle chwilowo zakończyć rozgrywke a jeżeli o sam moment z w którym wyszłem z serwera to jak tylko wjechałem w punkt odstawiania pojazdu wysiadłem z niego kliknąłem esc i wyjdź a to nie tak że wyszłem dopiero jak podjechałeś dobrze to widać po aucie które odrazu znika na twoim nagraniu a pojazdy odstawiane na przecho nie znikają odrazu tylko jeszcze chwilke stoją a to że podczas wyjścia z gry postać długo stoi na serwerze to nie moja wina

Gdyby nie fakt że jechałeś za moim blipem na mapie a nie za moim pojazdem nie było by problemu bo bym cie poprostu zobaczył ale ktoś tu postanowił, że wydaje mi sie, że to on to wystarczający powód do nazwania jazdy z daleka za blipem na mapie jako normalny pościg. Ale co z tego że osoba którą gonie nie wie że ucieka ale ją gonie więc wyszła w czasie pościgu

Przecież ja nie miałbym nawet powodu do robienia clki w takim wypadku (nazywam to tak bo wsumie to twierdzisz że to zrobiłem) gonił mnie same merity (a nie dobra jeszcze yosemite widziałem) przecież jakgbym chciał to wystarczyło by wyjechać na prostą 

Więc powiedz mi po co miałbym niby wychodzić z serwera? 

Rozumiem jagbym jechał jakimś emperorem 1.4 i wyszedł bo byście byli blisko złapania mnie ale w tamtej chwili to wy żadnej szansy nie mieliście

I dalej nie potrafisz zrozumieć że byłeś tak daleko, że nie miałem jak ciebie usłyszeć i zobaczyć żeby wogule wiedzieć że coś mnie goni?

 

 

Mi nie chodzi czy zobaczyłeś mnie z jakiejś dużej odległoście czy nie ponieważ jest to możliwe a o kroki jakie podjąłeś mimo że się nawet do mnie nie zbliżyłeś to stwierdziłeś, że mnie ścigasz a tymczasem byłeś tak daleko że do czasu dostania nagrania w tej skardze nie miałem pewności że tam byłeś, a przez to zostałem wsadzony do więzienia do którego bym tam normalnie nie trafił ponieważ nie mieliście aktualnie nic co by mnie dogoniło

 

Edytowane przez WhiteFox.
wykechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że zgubiłeś nas po około 5 minutach, następnie wspomniałeś, że po trzech. Zgubiłeś nas na autostradzie, ze względu na twój vmax pojazdu. Nie była to na pewno powyżej, niż jedna minuta. Musisz się zdecydować. Dwie minuty braku zasięgu w polu widzenia ściganego, to bardzo dużo. Oficjalnie kończę już dyskusję, jest to zwykłe odbijanie piłeczki od ściany, do ściany. Poparłem dowodami Twoje argumenty. Czekam na werdykt zarządu.

Dodatkowo nie wysłałeś żadnego dowodu, który utwierdza Twoją niewinność. Wyjście z serwera wedle taryfikatora więziennego = 40 minut.

Celowe schowanie pojazdu do przechowalni = minuty x2.

Gdyby faktycznie coś się nie zgadzało, osoba z tak wysokim stopniem, nie kazała by wsadzić Cię po PID, nie sądzisz?

Dodatkowo piszesz skargę, ponieważ uważasz, że byłeś śledzony po blipie. Jak teraz to sobie wyobrażasz? Jest pościg za graczem, następnie wjeżdża on w uliczki, skraca zakręty, jedzie pod prąd. Gdyby faktycznie nie moglibyśmy korzystać z radaru, poscigi nie miałyby kompletnego sensu, I kończyły by się po dwóch minutach.

Edytowane przez Veeito
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko jeszcze napisać że napisałem OKOŁO 5 minut a potem CONAJMNIEJ 3 co wcale sie nie wklucza nie siedziałem wpatrzony w zegarek ale coś tam spoglądałem i to nie trfało kilka sekund a reczej minut mniej więcej w takim przedziale jak wspominałem a i tak nie o to jest w tej skardze chodzi

I chce jeszcze zaznaczyć najważniejsze 

Mi nie chodzi czy zobaczyłeś mnie z jakiejś dużej odległoście czy nie ponieważ jest to możliwe a o kroki jakie podjąłeś mimo że się nawet do mnie nie zbliżyłeś na tyle aby mieć długo trwały kontakt tylko widziałeś mnie gdzieś jak szybo czmychnąłem a potem jechałeś za oddalonym blipem na mapie stwierdziłeś, że mnie ścigasz a tymczasem byłeś tak daleko że do czasu dostania nagrania w tej skardze nie miałem pewności że tam byłeś, a przez to zostałem wsadzony do więzienia do którego bym tam normalnie nie trafił ponieważ nie mieliście aktualnie nic co by mnie dogoniło poprostu zbyt pochopnie stwierdziłeś że już mnie ścigasz

Edytowane przez WhiteFox.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WhiteFox. napisał:

Chciałbym tylko jeszcze napisać że napisałem OKOŁO 5 minut a potem CONAJMNIEJ 3 co wcale sie nie wklucza nie siedziałem wpatrzony w zegarek ale coś tam spoglądałem i to nie trfało kilka sekund a reczej minut mniej więcej w takim przedziale jak wspominałem a i tak nie to jest w tej skardze chodzi

I chce jeszcze zaznaczyć najważniejsze 

Mi nie chodzi czy zobaczyłeś mnie z jakiejś dużej odległoście czy nie ponieważ jest to możliwe a o kroki jakie podjąłeś mimo że się nawet do mnie nie zbliżyłeś na tyle aby mnieć długo trwały kontakt tylko widziałeś mnie gdzieś jak szybo czmychnąłem a potem jechałeś za oddalonym blipem na mapie stwierdziłeś, że mnie ścigasz a tymczasem byłeś tak daleko że do czasu dostania nagrania w tej skardze nie miałem pewności że tam byłeś, a przez to zostałem wsadzony do więzienia do którego bym tam normalnie nie trafił ponieważ nie mieliście aktualnie nic co by mnie dogoniło poprostu zbyt pochopnie stwierdziłeś że już mnie ścigasz

I tak w kółko... 

Jak już powiedziałem - werdykt zostawiam dla osoby rozpatrującej skargę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem o co jest ta skarga. Funkcjonariusze widzieli jak oddałeś pojazd do przechowywalni po czym opuściłeś serwer. Zarzucanie komuś patrzenia na radar na serwerze RPG, gdzie sam zatrzymany oddaje pojazd do "magicznej przechowywalni", zderza się czołowo i z RP nie ma nic wspólnego jest słabe. Tym bardziej, że takie miejsca jak przechowywalnia, strefa DM to jedne z głównych miejsc, które odwiedzamy gdy zgubimy kogoś z pola widzenia. Funkcjonariusze nie popełnili żadnego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin