Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o odwieszenie prawa jazdy - sQu ukarany przez NexiV.

Rekomendowane odpowiedzi

Login: sQu
Serial: E853091EA8CF98CDA716DA11233F66E2
Powód: Omijanie Bramek
Nick osoby nakładającej kare: @NexiV.
Data otrzymania kary: 11.09.2021
Długość kary: 5 Dni
Opis sytuacji: Ogólnie zaczynając od początku to po wejściu na serwer chciałem pojechać do SF gdy podjechałem pod bramki nie wyskoczyła mi informacja o możliwości kupna biletu jedynie w pojeździe zaciągał się ręczny więc napisałem raporta przyjął go @RIPSONx powiedział żebym zrobił reconnecta po ponownym wejściu na serwer i zrespieniu się w SF chciałem wyjechać w stronę LV lecz bramki dalej nie działały więc napisałem kolejnego raporta którego przyjął @MATI9101 który również próbował problem rozwiązać lecz powiedział żebym zrobił reconnecta lecz jak to ja próbowałem przedostać się na drugą stronę na "swoją rękę" po prostu je omijając nie było to spowodowane brakiem gotówki bo 50PLN to nie majątek lecz było to spowodowane błędem.
Coś od siebie: Oczywiście do winy się przyznaję lecz przykro że Administrator w żaden sposób nie chciał mnie wysłuchać. Liczę że moja apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie oraz informuje że był to mój pierwszy a za razem ostatni skok przez te nieszczęsne barierki... #FIXBRAMKI
Odnośniki do poprzednich apelacji: Brak

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności