Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Legancki_Jasperr20, oskarżony przez pawele100.


Pieczewiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: pawele100
Nick osoby oskarżonej: Legancki_Jasperr20
Powód napisania skargi: Gracz próbował mnie oszukać i naciągnąć na dodatkowe koszty co by mu się udało gdybym nie przyszedł i nie zaczął się wykłócać. Próbował mi wmówić, że nie zaciągnąłem hamulca ręcznego w pojeździe. Jest to dla mnie niedopuszczalne zachowanie, gdyż gracze nie będący w frakcji nie wiedzą jakie kary pieniężne są stosowane za dane nazwijmy to wykroczenia. Gdyby nie było mnie przy tej całej akcji nawet nie wiedziałbym że zostałem naciągnięty na dodatkowe koszty, w tym wypadku 200 PLN.
Dowody: 

dowod1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Witam, przyznaję, popełniłem błąd, aczkolwiek pojazd ten nie został przeniesiony na parking policyjny więc te dodatkowe 200 PLN nie zostały doliczone, moim błędem było to że oczywiście napisałem, że ów pojazd stał bez ręcznego mimo że go miał, ale sprawdziłem i się poprawiłem i właściciel nie poniósł żadnych dodatkowych kosztów wynikających z mojej pomyłki. Gdyby właściciel się nie zjawił sprawdził bym i tak czy na pewno pojazd ten ręcznego nie miał, co miało miejsce po tym jak właściciel przybył na miejsce.

Edytowane przez Legancki_Jasperr20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownik nie zarekwirował Twojego pojazdu z błędnym powodem. 

Przy pisaniu z Tobą pracownik napisał błędne informacje o stanie pojazdu, ale po chwili sprawdził dowody i przyznał Ci rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin