Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Alberto. - Oskarżony przez jestemdavid


jestemdavid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Alberto.
Data i godzina zdarzenia: 22.09.2021 Około 11.
Pełen opis sytuacji: Witam serdecznie, Piszę skargę ponieważ zostałem bezpodstawnie wsadzony do więzienia przez funkcjonariusza alberto, na 122min, z powodem: Ucieczka przed PD + logout, nie zgadzam się z tym ponieważ akurat nagrywałem pościg, przy wysiadaniu z pojazdu przeteleportowało mnie na most który był nad nami. Miałem okazję uciec, więc uciekałem. Mój blip był widoczny więc nie wiem dlaczego zostałem wsadzony. 
Dowód, który  potwierdza całe zajście:
Dowód #1 : Screen z aktualnym czasem przesiedzianym na serwerze przy włożeniu mnie do więzienia przez funkcjonariusza po pidzie -  
https://imgur.com/zwIhPnr
Dowód #2 : Wsadzenie mnie bezpodstawne - https://imgur.com/adyC5VO
Dowód #3 Nagranie, na którym wszystko jasno i wyraźnie widać, zaczyna się od Minuty 1:43 do 2:21 Link : 




Ja, jestemdavid zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez jestemdavid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer I Alberto, z San Andreas Police Department.

Z mojej, jak i kilku funkcjonariuszy perspektywy całe zdarzenie wyglądało na celowy log-out w celu ucieczki od konsekwencji, jednak wydarzył się błąd przez który znalazłeś się na moście i Twój nick był niewidoczny. 

Po zobaczeniu pościgu z Twojego punktu widzenia uważam, że został popełniony błąd nie sprawdzenia pod "TAB-em" czy znajdujesz się nadal na serwerze, jednak nie wiem kto zostanie wyznaczony przez zarząd jako winny, ponieważ podliczał Cię funkcjonariusz z którym siedziałem w radiowozie, a ja wsadziłem Cię do więzienia przez PID.

Z mojej strony pozostaje przeprosić i zaoferować rekompensate materialną.

 

 

Edytowane przez Alberto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to użycie błędu serwera/gry w celach ucieczki. Faktem jest, że nie musiałeś zrobić tego celowo jednak wykorzystałeś to i funkcjonariusze mogli wsadzić Cię po PID. Mimo wszystko funkcjonariusz @Mai stwierdził, że opuściłeś serwer, co nie było prawdą. 

 

  • celowe zabicie się / wyjście z serwera / użycie tpev - 40minut.  

@Mai przelej na konto oskarżającego kwotę 5000pln z racji, że nie było żadnego relogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jestemdavid napisał:

A co z 2.3h przesiedziane w więzieniu

 

4 minuty temu, deluXe napisał:

Jest to użycie błędu serwera/gry w celach ucieczki. Faktem jest, że nie musiałeś zrobić tego celowo jednak wykorzystałeś to i funkcjonariusze mogli wsadzić Cię po PID

Siedziałeś, za swoje wykroczenia podczas pościgu. Tylko 40 minut za relog nie powinno zostać doliczone i stąd ta rekompensata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin