Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przykra sprawa


LilCola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po dzisiejszej przygodzie na serwerze szczerze odechcialo mi sie calkowicie grac a to za sprawa nastawienia wiekszosci graczy na serwerze, w tym administracji.
Prosty przyklad nie chce mi sie wdawac w szczegoly i rozwodzic, po prostu szkoda bo gra jest przyjemna serwer jest sympatyczny sam w sobie ale niestety spolecznosc kompletnie odbiera komfort gry i sens jakikolwiek. 
przyklad 1
poscig sapd gdzie policja po prostu nas zatrzymala skasowala okolo 8k za poscig i do widzenia 0 jakiejkolwiek akcji rozmowy no nic kompletnie i czlonek frakcji sapd jezszce mial czelnosc napisac ze brak odgrywania rp i ze lipa ogolnie z naszej strony XD gdzie nie probowal nawet podejmowac rozmowy jakiejkolwiek

przyklad 2

pytam o cos supporta ktory nie chce odpowiedziec i odsyla na forum bo po prostu mu sie nie chce odpowiedziec albo sam nie zna odpowiedzi, wiec pytam wprost po co mu ta ranga skoro nie jest w stanie mi pomoc z poziomu gry w sprawie zwiazanej z gra?

 

przyklad 3 

pytam admina gdzie sens i logika w w/w punktach a on na to zebym napisal skarge na gracza na forum.... totalny brak zaangazowania rece opadaja naprawde no brak mi slow ze ludzie w dzisiejszych czasach maja taki deficyt mozgu albo ochoty na cokolwiek no tak jakby byli zmuszani do odpisywania albo wgl bycia na tym serwerze XD szkoda moze po prostu ja mam zbyt duze wymagania wobec malo aktywnej mlodziezy z tych czasow ;c

zgaduje ze odpowiedz na ten wpis bedzie na podobnym poziomie jak te wypowiedzi wczesniej wspomnianych osob wiec po prostu odpuszcze sobie czytanie i sprawdzanie co bedzie dalej, mam nadzieje ze chociaz zbyk to przeczyta i wezmie pod uwage bo szkoda zeby tak to wygladalo pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, odzi napisał:

Witam, po dzisiejszej przygodzie na serwerze szczerze odechcialo mi sie calkowicie grac a to za sprawa nastawienia wiekszosci graczy na serwerze, w tym administracji.
Prosty przyklad nie chce mi sie wdawac w szczegoly i rozwodzic, po prostu szkoda bo gra jest przyjemna serwer jest sympatyczny sam w sobie ale niestety spolecznosc kompletnie odbiera komfort gry i sens jakikolwiek. 
przyklad 1
poscig sapd gdzie policja po prostu nas zatrzymala skasowala okolo 8k za poscig i do widzenia 0 jakiejkolwiek akcji rozmowy no nic kompletnie i czlonek frakcji sapd jezszce mial czelnosc napisac ze brak odgrywania rp i ze lipa ogolnie z naszej strony XD gdzie nie probowal nawet podejmowac rozmowy jakiejkolwiek

przyklad 2

pytam o cos supporta ktory nie chce odpowiedziec i odsyla na forum bo po prostu mu sie nie chce odpowiedziec albo sam nie zna odpowiedzi, wiec pytam wprost po co mu ta ranga skoro nie jest w stanie mi pomoc z poziomu gry w sprawie zwiazanej z gra?

 

przyklad 3 

pytam admina gdzie sens i logika w w/w punktach a on na to zebym napisal skarge na gracza na forum.... totalny brak zaangazowania rece opadaja naprawde no brak mi slow ze ludzie w dzisiejszych czasach maja taki deficyt mozgu albo ochoty na cokolwiek no tak jakby byli zmuszani do odpisywania albo wgl bycia na tym serwerze XD szkoda moze po prostu ja mam zbyt duze wymagania wobec malo aktywnej mlodziezy z tych czasow ;c

zgaduje ze odpowiedz na ten wpis bedzie na podobnym poziomie jak te wypowiedzi wczesniej wspomnianych osob wiec po prostu odpuszcze sobie czytanie i sprawdzanie co bedzie dalej, mam nadzieje ze chociaz zbyk to przeczyta i wezmie pod uwage bo szkoda zeby tak to wygladalo pozdrawiam 

3maj się, to co napisałeś to w 100% racja jeszcze za moich czasów grania na 4life.

Edytowane przez MrSzymekPolska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, odzi napisał:

przyklad 1

Pościgi dzielą się na te z RP i te bez RP. To tylko od Ciebie zależy jak ten pościg będzie przebiegał. Uwierz, że SAPD woli jeśli gracz stosuje się do w/w zasad.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, odzi napisał:

przyklad 2

pytam o cos supporta ktory nie chce odpowiedziec i odsyla na forum bo po prostu mu sie nie chce odpowiedziec albo sam nie zna odpowiedzi, wiec pytam wprost po co mu ta ranga skoro nie jest w stanie mi pomoc z poziomu gry w sprawie zwiazanej z gra?

Nie każdy zna wszystko na wylot i zdarza się zapomnieć, nawet tej standardowej rzeczy, więc w czym widzisz problem, że odsyła ciebie na forum, żeby nie wprowadzić gracza w błąd? 

 

23 godziny temu, odzi napisał:

pytam admina gdzie sens i logika w w/w punktach a on na to zebym napisal skarge na gracza na forum.... totalny brak zaangazowania

No wiesz, administrator nie jest rangą zarządową i zapewne tak samo nie ma nic wspólnego z twoim pościgiem oraz supportem, więc dobrze, że wysłał cię na forum, żebyś napisał skarge - wyjaśnił itd. 

Kończąc, te twoje punkty nie mają nic wspólnego z rozgrywką oprócz tego, że mogłeś nie wiedzieć pewnej rzeczy, której support zapomniał. Pościg robiłeś na własną odpowiedzialność, nikt nic tobie nie kazał, tak samo jeśli nie czujesz się dobrze w odgrywaniu RP, co w pościgach jest kluczowym elementem przyjemnej rozgrywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin