Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Veeito - oskarżony przez KACPERO*


vertii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Veeito
    Data i godzina zdarzenia: 25.09.2021, 21.12
    Pełen opis sytuacji: Wszedłem sobie na strefę DM, nie strzelałem w żadnego SAPDA, lecz strzelałem w kolegę obok, widocznie źle to odebrali ale zanim nastąpiła cała sytuacja minęło około parę minut, po oddanych strzałach do kolegi gdy zobaczyłem, że funkcjonariusz zmierza w moją stronę wyszedłem z strefy DM i dopiero jak widać na nagraniu wszedłem na nią, nic nie strzelając zostałem powalony i po paru minutach wsadzony do więzienia. Myślałem, że po tym "Mhm" Funkcjonariusz SAPD mi jakby odpuścił, co do nagrania widać, że tylko celowałem, nie oddałem żadnego strzału, a dopiero po paru minutach zostałem powalony jakby za nic, dla mnie to jest chore.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/ANXretI

 


Ja, KACPERO* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Police Officer II Veeito.

Zaczynając od początku. Dnia 25.09.2021 o godzinie ok. 21:00 rozpoczął się pościg za żółtym Banshee. Skończył się on na strefie bezprawia. W trakcie poszukiwań oraz próby schwytania uciekiniera, zauważyłem prowadzony ostrzał w stronę funkcjonariuszy z dachu motelu. Podbiegłem więc na budynek, następnie wskoczyłem na dach. Rezunem okazał się autor skargi. Gdy gracz zauważył mnie wbiegającego na dach, natychmiastowo wybiegł z DM, więc podbiegłem do niego, a on mi napisał:

[2021-09-25 21:11:28] [Output] : KACPERO* [365]: jestem za dm xd

Stąd mu zwyczajnie odpisałem: 

[2021-09-25 21:11:32] [Output] : Veeito [386]: Mhm

Odbiegłem od gracza, natomiast cały czas miałem go na kamerze. Po krótkiej chwili zauważyłem, jak celuje on w stronę funkcjonariuszy. Postanowiłem po raz kolejny udać się do niego, lecz ponownie uciekł on z DM. Jak dobrze wiemy, w trakcie przeprowadzanego ognia, nie można uciekać ze strefy, więc zwyczajnie go powaliłem z tazera. 

Graczowi nie spodobał się ten fakt, zaczął stosować obelgi w moją stronę, oraz w stronę funkcjonariuszy. (Logi podeślę osobie rozpatrującej skargę, natomiast tutaj pozwolę sobie urywek wkleić z ocenzurowaniem.)

Spoiler

 

[2021-09-25 21:16:16] [Output] : << KACPERO* [365]: ty k**wa normalny jestes?>
[2021-09-25 21:16:25] [Output] : << KACPERO* [365]: nawet strzalu typie nie oddalem
[2021-09-25 21:16:25] [Output] : >> KACPERO* [365]: kultury.

[2021-09-25 21:33:04] [Output] : << KACPERO* [365]: wy jestescie nienormalni i tyle

[2021-09-25 21:20:27] [Output] : << KACPERO* [365]: wy tam macie jakies zryte glowy

 

Dodam jeszcze od siebie, że na widocznym dowodzie oraz w logach: [2021-09-25 21:19:00] [Output] : << KACPERO* [365]: i nagle sobie zaczalem celowac do was to postanowiles mnie z tazera po 2 minutach ta? fajnie - Gracz przyznaje się do celowania w naszą stronę, co już podchodzi pod stwarzanie zagrożenia dla życia funkcjonariusza. Nie mam nic dodania od siebie. 

Edytowane przez Veeito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie serdecznie KACPERO*.

Nie rozumiem twojego rozumowania, skoro zauważyłeś, że "niby" do któregoś z funkcjonariuszy strzelam to dlaczego nie zareagowałeś natychmiastowo? Pewnie dlatego, że tego nie zrobiłem, bo jak opisałem wyżej strzelałem do zwykłego gracza znajdującego się na strefie DM. Nie oddałem jakiegokolwiek strzału w żadnego funkcjonariusza. Odpisałeś mi "mhm" co uznałem za odpuszczenie tego, czego nawet nie zrobiłem xd, nagle jak widać na nagraniu postanowiłem, że wykonam ostrzał w waszą stronę, lecz że względu na waszą ilość funkcjonariuszy po momencie się wycofałem, co do tego, że celowałem to jakby nie dostałem powodu "stwarzanie zagrożenie życia funkcjonariusza", lecz "Ostrzał w stronę SAPD" bądź coś w tym stylu. Jeśli chodzi o logi, no tak napisałem to co napisałem i co z tego to nie wiem.

Ogółem te SAPD jest czasem bardzo ciężkie do zniesienia przez zwykłego gracza nie chodzi mi tutaj tylko o strefę DM, lecz zachowanie funkcjonariuszy i ich niekompetencja podczas pełnionej służby, szkoda gadać...

 

Znając życie skarga znów wpłynie na korzyść Pana oskarżonego, z powodu nie wystarczających dowodów, oczywiście pieski zawsze są na pierwszym miejscu jeśli chodzi o sprawiedliwość, te koxy nie potrzebują żadnego dowodu na swoją niewinność 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KACPERO* napisał:

strzelałem do zwykłego gracza znajdującego się na strefie DM

Strzelałeś do zwykłego gracza? Wskaż mi proszę, gdzie on jest na widocznym nagraniu. Jak również można spojrzeć na chat, to nikogo w tamtym okresie nie zabiłeś, więc to co piszesz jest obecnie kłamstwem. 

 

9 minut temu, KACPERO* napisał:

oczywiście pieski zawsze są na pierwszym miejscu jeśli chodzi o sprawiedliwość, te koxy nie potrzebują żadnego dowodu na swoją niewinność 

Za to powinieneś dostać punkty na forum. 

Nie mam już nic więcej do dodania, skarga jest na poziomie dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Veeito napisał:

Strzelałeś do zwykłego gracza? Wskaż mi proszę, gdzie on jest na widocznym nagraniu. Jak również można spojrzeć na chat, to nikogo w tamtym okresie nie zabiłeś, więc to co piszesz jest obecnie kłamstwem. 

 

Za to powinieneś dostać punkty na forum. 

Nie mam już nic więcej do dodania, skarga jest na poziomie dna.

Nie widać gracza na nagraniu aktualnie, lecz jeszcze wcześniej przed zapisaniem tego całego nagrania zabił gracza kto inny, nie wiem kto, jak on padł, nie zabiłem go bo zabił go ktoś inny przed mną, nic nie poradzę że mam ustawioną powtórkę na 30 sekund. Ja nie lubię ogółem kłamstw i nie wiem po jaki grzyb miałbym kłamać w skardze jestem wręcz przeciwny takiemu zachowaniu. Pozatym czemu mam dostać punkty to że mówię tak na policję to już przyzwyczajenie, nazwałem was też koxami więc powinniście się czuć wyróżnieni.

Ty też jesteś na poziomie dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzał typie nie był kierowany akurat w żadnego funkcjonariusza, jeszcze raz się odniosę do tego, że jakby pieski to jeszcze nie jest takie brzydkie słowo, a bardziej zdrobnienie i tak o mówię do policji takie życie a wy jesteście spoceńcami którzy siedzą przed komputerami i nie dają normalnie pograć innym ludziom, nie mówiąc tutaj o wszystkich lecz o większości, ale są i spoko ludzie 

Edytowane przez KACPERO*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię, celujesz bronią palną w funkcjonariusza "gdy nie patrzy" i myślisz, że jesteś bezkarny. Funkcjonariusze postąpili dobrze.

W dniu 25.09.2021 o 22:46, KACPERO* napisał:

pieski to jeszcze nie jest takie brzydkie słowo, a bardziej zdrobnienie i tak o mówię do policji takie życie

Może i masz życie na streecie, gangsta life ale następnym razem skarga będzie automatycznie odrzucana za brak kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin