Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Redakcja 4Life News - News from San Andreas 10/2021


Fenixisonlyone
 Udostępnij

Ankieta Społeczna  

24 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

POm2o1r.png

Witajcie drodzy gracze! Chcielibyśmy was przywitać w kolejnym wydaniu gazetki.

 

W tym, trzynastym, wydaniu gazetki znajdziecie między innymi:

- Przedstawienie organizacji Shady Paradise, której liderem jest @Levi..

- Sylwetkę gracza @Blender.

- Aktualizacje serwerowe oraz frakcyjne

oraz wiele, wiele innych! Zachęcamy do przeczytania

 

 

 

Twórca gazetki: @Fenixisonlyone
POm2o1r.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie te pytania do ankiet społecznych powinny być bardziej przemyślane, ponieważ nic one nie wnoszą.  Myślę, że najlepiej byłoby zadawać pytania stricte serwerowe do tych ankiet, a nie pierwsze lepsze, które przychodzą do głowy. Tak to może gracz przynajmniej się czegoś o gustach dotyczących serwera dowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawe, jak zawsze ukazane wszystko co zostało dodane od popszedniej oraz co jest ciekawe, lecz myślałem, że ta ankieta społeczna będzie na temat gazetki, lub jak gracz wyżej napisał, że bardziej o serwerze, a nie pierwsze lepsze co przyjdzie do głowy, to jest taki jedyny minus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin