Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na JustTrappin / Mozzly12 - chwalony przez sSledzikk / CarlosK44


Sledzik47
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick chwalącego:  ssledzikk / CarlosK44
Nick chwalonego:  @JustTrappin/ @Mozzly12
Data zdarzenia: 27 Wrzesień od godziny 20:30 do 22:30
Powód pochwały: Bardzo fajne RP oraz długie i mimo wszystko poziom RP na wysokim poziomie przez cały czas trwania akcji
Opis zdarzenia: Wypadek na autostradzie. 2 poszkodowanych (ja oraz CarlosK44) Przyjechali na miejsce zdarzenia i się z nami zajęli. U mnie stwierdzono zgon, a kolega przeżył. Ja miałem RP w kostnicy a kolega RP operacji, rozmowy z psychologiem oraz wypuszczenia ze szpitala. 
Dowody z akcji: Niestety mam tylko od momentu rozmowy z Psychologiem, lecz mam nadzieję, że pochwała zostanie przyjęta, gdyż bardzo dobrze grali RP https://imgur.com/a/258xdnc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe RP trwało ponad 3 godziny, natomiast chciał bym tobie jak i również twojemu koledze podziękować za odgrywaną akcje, choć zmęczenie pod koniec złapało mnie dość mocno to całe RP odgrywało się naprawdę przyjemnie. Większość akcji musiałem improwizować natomiast, jeżeli tobie się podobała akcja do takiego stopnia by napisać pochwałę, to wydaje mi się iż sama chęć tego jest dla mnie największym docenieniem poświęconego czasu.

~Ratownik Medyczny JustTrappin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin