Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na <s1zu> - oskarżony przez <Sfapi102>


Sfapi102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: s1zu
    Data i godzina zdarzenia:  28.09.2021 godz. jakoś 17:48
    Pełen opis sytuacji: Podczas pościgu kiedy pościg się skończył i zostałem złapany wywaliło mnie po czym kiedy wszedłem na serw zostałem przeteleportowany do więzienia na 2h 15m. Gdyby nie to że policjant mógłby poczekać 5 min i bym poszedł tylko do paki na 1h to musze siedzieć 2h 15 min i nwm czy moje auto na pp nie ma dobrej sumki. Jak się okaże że auto bede musial wykupic bede domagał się o zwrot pieniędzy
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

 

dowody.png

wszedlem.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sfapi102 napisał:

Nick funkcjonariusza: s1zu
    Data i godzina zdarzenia:  28.09.2021 godz. jakoś 17:48
    Pełen opis sytuacji: Podczas pościgu kiedy pościg się skończył i zostałem złapany wywaliło mnie po czym kiedy wszedłem na serw zostałem przeteleportowany do więzienia na 2h 15m. Gdyby nie to że policjant mógłby poczekać 5 min i bym poszedł tylko do paki na 1h to musze siedzieć 2h 15 min i nwm czy moje auto na pp nie ma dobrej sumki. Jak się okaże że auto bede musial wykupic bede domagał się o zwrot pieniędzy
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

 

dowody.png

wszedlem.png

aaa i tutaj jak trafilem do wiezienia nie mialem wgl czasu na wytlumaczenie moge podeslac ss na pv adm bo juz nie moge tu wyslac 159 kb
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie z tej strony Police Officer I s1zu, SA Police Department.

Gdy zniknąłeś z radiowozu postanowiłem od razu zapisać twój nick: 17:49:46] [Output] : s1zu [227] [NIEOZ]: Sfapi102
Skąd miałem wiedzieć Czy Cię wywaliło czy wyszedłeś z serwera? Po twoich logach "17:53:10 - Witamy na 4Life!" widać że odczekaliśmy 4min.

  • organizowanie nielegalnych wyścigów - 20 minut
  • wjazd na strefę DM podczas ucieczki przed SAPD - 20 minut
    Oraz mandat 5600pln daje nam 96 minut w więzieniu.
  • celowe zabicie się / wyjście z serwera / użycie tpev - 40minut
    Czyli 136 minut
    Auto poszło do PP za połowę mandatu.

    Myślę że to tyle z mojej strony.

    Pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin