Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

s/w Club 1.6 Fajnie zrobiony


AduX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ID pojazdu: 88754
Model: Club (589)
Pojemność silnika: 1600cm3
Przebieg: 440,5km
Typ silnika: Benzynowy
Bak benzyny: 35 litrów
Właściciel: ADZIUXYT
Butla LPG: 50 litrów
Modyfikacje pojazdu: progi (1017), felgi (1097), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( V8 ADUX), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%)

mta-screen_2021-09-28_23-03-03.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BiznesmenSajmex;* napisał:

wescie te smiezne oferdy schofacjie 150k 

powiedzialo dziecko co nawet mojej oferty nie przebilo xD, nauczcie sie liczyc i przeczytajcie moja oferte, dla mniej kumatych pomoge oferta 110k bez fup zostawiajac up3 wychodzi 200k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NewCygan* napisał:

kolejny... matma boli ? ja dalem oferte 200k xD poco podbijasz oferte ta sama oferta? // 115 i bez fup zostawiajac up3

no dobra juz ci du*a pęka smieszny jesteś 215k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NewCygan* napisał:

powiedzialo dziecko co nawet mojej oferty nie przebilo xD, nauczcie sie liczyc i przeczytajcie moja oferte, dla mniej kumatych pomoge oferta 110k bez fup zostawiajac up3 wychodzi 200k :)

Halo XD? Czemu odrazu dziecko? to że mam 13 lat to gorszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin