Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S/W] Solidna kolekcja amerykańskich krążowników szos


JK1337
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 [S/W] Solidna kolekcja amerykańskich krążowników szos MMubILX.png



Model: Savanna 
ID: 9649
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 1298,7km
Dodatki: progi (1102), wlot -dach (1130), hydraulika, stereo, felgi (1078), wydech (1129), przedni zderzak (1188), moduł UP1, tablica rejestracyjna (LV 9649 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, przyciemnienie szyb (40%) Butla LPG: 75 litrów
Cena: Jeżeli oferta mnie zadowoli, będę skłonny oddać w dobre rączki. 
Coś od siebie: Chevrolet Impala rok 1964 - Nic dodać nic ująć. Świetnie prezentujący się pojazd, osiąga zawrotną prędkość 200km/h (Chyba) | 
SS’y: 
 



Model: Remington
ID: 46666
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 11758,5km
Dodatki: progi (1101), hydraulika, stereo, felgi (1075), wydech (1127), przedni zderzak (1179), tylny zderzak (1180), (1125), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna (Sl0wNL0w), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb (40%) Butla LPG: 50 litrów
Cena: Pojazd wystawiony poglądowo, jeżeli oferta mnie zadowoli. Będę skłonny oddać w dobre rączki. 
Coś od siebie: Lincoln Continental Town - Jeżeli szukasz czegoś co przyciągnie wzrok innych, to świetnie trafiłeś! Remington jako dosyć rzadko spotykany pojazd na drogach San Andreas osiąga zawrotną prędkość 210km/h | Dodatkowo pojazd został uwieczniony na obecnej Bazie Frakcji SARA :]

 


Model: Majestic
ID: 29942
Pojemność silnika:  1.6
Przebieg pojazdu: 74329,7km
Dodatki: felgi (1097), moduł UP3, tablica rejestracyjna ( BUICK87), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)
Cena:  Jeżeli oferta mnie zadowoli, będę skłonny oddać w dobre rączki. 
Coś od siebie: Buick Regal GNX - Sam pojazd prezentuję się znakomicie, projekt który niestety został porzucony, obecnie znajduję się w publicznych garażach (Pod kocem)
 


Model: Blista Compact
ID: 58526
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 2836km
Dodatki: felgi (1081), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (CNS1LOVE), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%)
Cena: Pojazd został mi przekazany z okazji urodzin, jedynie chcę oszacować jego wartość.
Coś od siebie: Honda CRX - Japoński paprykarz, pojazd świetnie sprawuję się na zakrętach. Nie pali sporo beny więc gaz jest niepotrzebny.
 


Model: Tahoma 
ID: 82924
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: 90879,8km
Dodatki: hydraulika, felgi (1076), tablica rejestracyjna ( 2P1996 ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%)
Cena: Jeżeli oferta mnie zadowoli, będę skłonny oddać w dobre rączki. 
Coś od siebie: Chevrolet Monte Carlo - Zakupiony z namysłem typowego daily, jednakże obecnie stoi i się kurzy.
 


Model: Glendale
ID: 88337
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: 63043,5km
Dodatki: felgi (1085), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), przyciemnienie szyb (40%)
Cena: Pojazd został mi przekazany z okazji urodzin, jedynie chcę oszacować jego wartość.
Coś od siebie: Połączenie Buick'a Special'a (1955) z Fordem Consul (1957) | Pojazd sprawuję się dosyć dobrze na drogach, jednakże jego niskie zawieszenie potrafi dać w kość, nic dodać nic ująć typowy amerykański krążownik szos 
 



Zdjęcia pojazdów : 

oTXQC7W.png

Edytowane przez JK1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AngelOfDeath napisał:

@JK1337Kochany wiesz o co mi chodzi. Pisz pw.

Napisz Aniołku, ja tylko czekam aż się rozwinie :x
>Oferty tylko w wątku

 

Edytowane przez JK1337
:x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin