Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Fepher oraz Matias2525 oskarżony przez YeaBunny


YeaBunny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



    Nick funkcjonariusza: @Fepher oraz @Matias2525
    Data i godzina zdarzenia: dzisiaj koło godziny 22.20
    Pełen opis sytuacji: jade sobie z kolega po LS dokładnie na dzielnicy Mulholland  I jak był duży zjadł w dół to nie widziałem radiowozu czy co to jest i wjechalem w Fephera I powiedzialem żeby zapłacił bo stoi w niestosownym miejscu lub napisze reporta, w tym momencie Matias włączył range Moderatora i powiedział żebym nie wymuszał ( widać na ss ). Proszę o ukaranie tych dwóch graczy nie znających KRD na temat postojów. Pozdrawiam YeaBunny
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Pozdrawiam https://imgur.com/gallery/Gn47qjP

 


Ja, YeaBunny  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 


Edytowane przez YeaBunny
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer II Matias2525
 

Szczerze nie mam zamiaru się tutaj jakoś tłumaczyć pojazd stoi na poboczu i nie blokuje drogi przejazdu dla Ciebie, po czym ty w nas uderzasz chociaż miałeś możliwość przejechania obok nas bez problemu, a następnie wyłudzasz pieniądze a to ty w nas uderzyłeś. Tyle ode mnie. Czekam na werdykt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokował droge ponieważ jest ciężko skręcić z takiej górki nie widząc waszego pojazdu. Cytując KRD na temat postojów nie możecie w takim miejscu stać: 

§3. Zakaz postoju obowiązuje na wzniesieniach, na zakrętach, na przejściach dla pieszych, na skrzyżowaniach, w tunelach, na mostach oraz na wiaduktach.

Powinieneś znać KRD jak jesteś policjantem oraz Moderatorem.

Czekam na wypowiedź drugiego oskarżonego ponieważ to on był za kierownicą. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Uszanowanie, Sergeant II @Fepher

 

22 godziny temu, YeaBunny napisał:

jade sobie z kolega po LS dokładnie na dzielnicy Mulholland  I jak był duży zjadł w dół to nie widziałem radiowozu czy co to jest i wjechalem w Fephera I powiedzialem żeby zapłacił bo stoi w niestosownym miejscu lub napisze reporta

Byłem zmuszony stanąć pojazdem na poboczu, gdyż posiadałem dość duży ping, który narażał ciebie, jak i innych graczy na problemy.
Jak widać na zamieszczonych screenach widać na radarze nasz blip oraz jak możemy stwierdzić to jechałeś z zbyt dużą prędkością dlatego nas nie zauważyłeś i próbujesz zwalić wine na naszą chodź widać twoją wine.

 

 

24 minuty temu, YeaBunny napisał:

Blokował droge ponieważ jest ciężko skręcić z takiej górki nie widząc waszego pojazdu. Cytując KRD na temat postojów nie możecie w takim miejscu stać: 

Jak na screenach to jechałeś prosto a nie skręcałeś a więc nie wiem co ja Ci tu mam wypowiedzieć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, YeaBunny napisał:

Mogles zjechać bardziej na bok lub przejechać gdzie nie będzie zakrętów oraz górek. A narazie to lamiesz KRD

Ale powtórzę CI - nie utrudniałem ruchu w jakikolwiek sposób 
Jedyną osobą która powinna być ukarana to ty - próbowałeś wyudzić pieniądze od nas chodź dobrze wiedziałeś że coś stoi w owym miejscu

Oczekuje na werdykt zarządu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś stosował się do ograniczania prędkości na tym odcinku (80km/h) byłbyś w stanie zauważyć pojazd i uniknąć kolizji. 

Miejsce postoju funkcjonariuszy to bardziej łuk niżeli zakręt, przez który ciężko przejechać. W żadnym wypadku nie widzę tu naruszenia KRD przez oskarżonych.

Edytowane przez deluXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin