Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Coś do 1.5kk :)


Oskiiii3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Każde oprócz: Bullet, Elegy, Buffalo, Cheetah, Gruzy do 50k (prócz manany i perka). Najlepiej jakieś rzadko spotykane auta. Natomiast jeżeli auto ma lampy LIMONKOWE to jak najbardziej każde biorę pod uwagę. 
Pojemność silnika: najlepiej 2.2, ale może być w sumie każda
Przebieg pojazdu: ---
Cena: 1.5kk (hajsik będę miał dopiero pod koniec października, więc jeżeli komuś zależy na szybkim sprzedaniu to nie u mnie)
Dodatki: obojętne, z lamp najlepiej Limonki, mogą być ICE ale próbować ze wszystkim. Jeżeli auto posiada nitro to koxówa totalna. Dobrze jakby miało chociaż lpg 75 albo benz 90. Mile widziany Full UP.
Coś od siebie: JEŻELI POJAZD WYJĄTKOWO MI SIĘ SPODOBA JESTEM W STANIE PRZEPŁACIĆ. Serdecznie zapraszam do pisania ofert tutaj/na pv (forum) jak i w grze.

Edytowane przez Oskiiii3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dziurson69 napisał:

Oj, każdy z tych pojazdów odpada, totalnie nie mój guścik, dzięki za offki :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin