Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kennzzi. oskarżony przez SlomczaNN


SlomczaNN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


  Nick funkcjonariusza: @Kennzzi.
    Data i godzina zdarzenia: 11.10.2021 około 00:00
    Pełen opis sytuacji: Uciekałem, chciałem się przesiąść do innego auta. Wspomniany wyżej funkcjonariusz jego zdaniem zastosował ,,push bara,,  z tego co mi wiadomo owy manewr służy do powalenia ścinanego, (pomijając wjechanie z całym impetem w nas) nie stanięcia na nim autem przez co nie mogłem się ruszyć.  Na sam koniec wstałem, okej ale to przez to gdy owy funkcjonariusz odepchnął radiowóz. Bez tego nie mogłem się ruszyć.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:
https://imgur.com/a/wWtjBEu

Ja, SlomczaNN zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez SlomczaNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer I Kennzzi.

Z początku chciałbym zaznaczyć iż pościg był 0 RP.

Pierwsze to chciałem przepchać pojazd ( bo myślałem to te gracz ktory chce ci pomoc ) ale to byłeś ty. Po uderzeniu w pojazd zadziałało synchro mta czyli, jesteś za pojazdem ale tak czy siak zostałeś uderzony push barem i za późno się zorientowałem i no, tak jakoś sie to stało. 

W dniu 12.10.2021 o 17:13, SlomczaNN napisał:

stanięcia na nim autem przez co nie mogłem się ruszyć.

padło na kanale hasło " dostał z paralizatora " wiec brałem to iż za to że nie mogłeś ruszyć. Oraz u mnie leżałeś obok radiowozu a nie pod nim. 

https://imgur.com/Lyp2Vy7

 

W dniu 12.10.2021 o 17:13, SlomczaNN napisał:

(pomijając wjechanie z całym impetem w nas)

Uderzyłem w pojazd z 70 km/h, to nie jest duża prędkość.

Jeżeli będzie to ostatecznie wyślę dowody jak to wyglądało z mojej osoby, osobie która będzie zajmować się tą skargą.   Przez przypadek skasowałem jak czyściłem foldery, i już tego nie odzyskam.

Co do większości sytuacji przyznaję się i bardzo przepraszam za to wszystko, nie jestem robotem... Jestem człowiekiem, któremu zdarzy się popełnić błąd, a zwłaszcza taki. Działo się pod wpływem lekko silnych emocji. Mogę przekazać pewną kwotę pieniężna w celu " rekompensaty " za to co zrobiłem. Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Edytowane przez Kennzzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kennzzi. napisał:

Witam Police Officer I Kennzzi.

Z początku chciałbym zaznaczyć iż pościg był 0 RP.

Pierwsze to chciałem przepchać pojazd ( bo myślałem to te gracz ktory chce ci pomoc ) ale to byłeś ty. Po uderzeniu w pojazd zadziałało synchro mta czyli, jesteś za pojazdem ale tak czy siak zostałeś uderzony push barem i za późno się zorientowałem i no, tak jakoś sie to stało. 

padło na kanale hasło " dostał z paralizatora " wiec brałem to iż za to że nie mogłeś ruszyć. Oraz u mnie leżałeś obok radiowozu a nie pod nim. 

https://imgur.com/Lyp2Vy7

 

 

Nie dostałem z paralizatora, nie pojawiło mi się nic na czacie, nie jestem pewien ale nie wydaje mi się żebym dostał jak leżałem przejechany pod autem.

Ponad twoja wiadomość wysłana do mnie na pw potwierdza iż skarga jest słuszna a to twoje zasłanianie się kimś jest po prostu śmieszne.

Czekam na wypowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonariusze mieli przypuszczenia przesiadki do innego pojazdu, więc mieli prawo zrobić wszystko, by do tego nie doszło (przy zachowaniu rozsądku) tym bardziej, że był to pościg 0RP.

Funkcjonariusz nie miał zamiaru Cię staranować, gdy wyszedłeś z pojazdu, tylko pojazd, by uniemożliwić Ci przesiadkę, a jak widać na filmiku, po opuszczeniu przez Ciebie pojazdu już nie było czasu na jakąkolwiek reakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin