Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

GhostTownPL - oskarżony przez EloBenc6969


EloBenc6969
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

    Nick funkcjonariusza: @GhostTownPL
    Data i godzina zdarzenia: 
15.10.2021 21:20 (około)
    Pełen opis sytuacji: Więc, zacząłem pościg w SF, funkcjonariusz GhostTown jechał do LS za mną. Dostałem tarana i wpadłem do kanałów po czym jechałem na DM. Gdy akcja się zaczęła było grubo i my (ludzie) wygraliśmy z PD. Raz PD mnie strzelił z tazera, i jakiś kolega z kindermafi zabił tego PD. Napisałem reporta, że się zbugowałem. Wtedy nagle ktoś (coś) mnie tepnął na komisariat PD. No później dalej się biłem i nic sie nie działo, gdy po około 30min GhostTown wpisał mnie na PID za zajście, lecz nikt mnie nie złapał i gdy ktoś mnie powalił to dobił (zamiast zakuć i brać do więzienia). Teraz muszę siedzieć 240min za porażkę PD (ponieważ, mnie nie złapał musiał mnie na PID wsadzić XD).
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Spoiler

[2021-10-15 21:48:25] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza GhostTownPL.
[2021-10-15 21:48:25] [Output] : â’ľ PowĂłd: odmowa mandatu wjazd dm zabĂłjstwo FP stwarzanie zagrozenia w ruchu lÄ…dowym
[2021-10-15 21:48:25] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 160 minut/y.

Ja, EloBenc6969 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez EloBenc6969
dzięki wam PD za free repke na forum dzk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Widać zainteresowanie, ja to tylko tutaj zostawie 

Spoiler

[2021-10-15 21:50:37] [Output] : << GhostTownPL [102]: zapraszam na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, EloBenc6969 napisał:

Widać zainteresowanie, ja to tylko tutaj zostawie 

  Ukryj zawartość

[2021-10-15 21:50:37] [Output] : << GhostTownPL [102]: zapraszam na forum

 

Witam dla sprostowania nie każdy przegląda forum serwera co 15 min oraz prosiłbym o całą treść wiadomości której część została tylko przedstawiona . Co do zaistniałej sytuacji zostałeś wsadzony za owe wykroczenia których dopuściłeś się podczas pościgu z nich został obliczony mandat wynoszący troszkę ponad 11 000 PLN co daje nam 110 min więzienia do tego wchodzi 50 min za zabójstwo oficera na strefie bezprawia następnie stwarzanie zagrożenia życia osób trzecich podczas pościgu gdzie jak dobrze pamiętam dopuściłeś się w mieście Los Santos dokładnej lokalizacji nie pamiętam nie byłem jednostką pierwszą taryfikator opisuje owe wykroczenie na czas 30 min do tego jeszcze doszły minuty za sam wjazd na Strefę bezprawia podczas pościgu to następne 20 min co daje nam wynik 210 min gdzie ograniczenie wynosi 160 na które zostałeś skazany. Co do systemu wsadzenia po PID zostałeś powalony przez gracza @HNTR następnie złapany i osoba na strefie bezprawia zastrzeliła oficera ale pan był przez niego złapany więc nie raz było nam powtarzane że taką osobę możemy skierować do więzienia po PID i do tego sam to opisałeś. a tutaj załączał cały kontekst wiadomości Prywatnych na serwerze których tylko skrawek przedstawiłeś 

Cytat

[2021-10-15 21:50:16] [Output] : << EloBenc6969 [234]: + zabiliscie mnie na dm wiec dlaczego na pid?
[2021-10-15 21:50:17] [Output] : >> EloBenc6969 [234]: powalenie i zkaócie liczy się jako złapanie mi mozemy po pid wsadzic w razie sprzeczek
[2021-10-15 21:50:34] [Output] : << EloBenc6969 [234]: jak mnie zakuliscie?
[2021-10-15 21:50:35] [Output] : >> EloBenc6969 [234]: zapraszam na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jesteś we frakcji, więc polecam stosować interpunkcję, ponieważ nie da się tego czytać.

14 minut temu, GhostTownPL napisał:

Witam dla sprostowania nie każdy przegląda forum serwera co 15 min oraz prosiłbym o całą treść wiadomości której część została tylko przedstawiona . Co do zaistniałej sytuacji zostałeś wsadzony za owe wykroczenia których dopuściłeś się podczas pościgu z nich został obliczony mandat wynoszący troszkę ponad 11 000 PLN co daje nam 110 min więzienia do tego wchodzi 50 min za zabójstwo oficera na strefie bezprawia następnie stwarzanie zagrożenia życia osób trzecich podczas pościgu gdzie jak dobrze pamiętam dopuściłeś się w mieście Los Santos dokładnej lokalizacji nie pamiętam nie byłem jednostką pierwszą taryfikator opisuje owe wykroczenie na czas 30 min do tego jeszcze doszły minuty za sam wjazd na Strefę bezprawia podczas pościgu to następne 20 min co daje nam wynik 210 min gdzie ograniczenie wynosi 160 na które zostałeś skazany. Co do systemu wsadzenia po PID zostałeś powalony przez gracza @HNTR następnie złapany i osoba na strefie bezprawia zastrzeliła oficera ale pan był przez niego złapany więc nie raz było nam powtarzane że taką osobę możemy skierować do więzienia po PID i do tego sam to opisałeś. a tutaj załączał cały kontekst wiadomości Prywatnych na serwerze których tylko skrawek przedstawiłeś 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2021 o 23:41, EloBenc6969 napisał:

No dobra, ale nie pomijaj tematu. Napisz gdzie ja odmówiłem mandatu tej.

Złapanie Cię, potem zabicie funkcjonariusza, który Cię złapał przez Twojego kolegę jest równoznaczne z odmową mandatu i przeteleportowaniem to więzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin