Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na <.Mich4U> - oskarżony przez <amogus>


.morgus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: .Mich4U

Data i godzina zdarzenia: 14:08

Pełen opis sytuacji: Godz. 13:?? jestem na dm'ie zobaczyłem że ktoś się do mnie zbliża, poczułem się zagrożony dlatego wyjąłem broń. Nie strzelałem, tylko czekałem aż przeciwnik odda pierwszy strzał żeby upewnić się że jest do mnie wrogo nastawiony. Po chwili przeciwnik wyciąga paralizator i oddaje 2 strzały w moją stronę (jeden nietrafiony a drugi bardzo szybko oddany i trafiony jakby nie istniała fizyka) zostałem sparaliżowany i zamknięty w kajdanki. Chwile później ktoś wyrzucił granat w naszą stronę zabijając nas obu. zespawnowałem się na spawnie w San fierro poczekałem tam chwilę. Wziąłem taksówkę i w trakcie jazdy dostałem komunikat na czacie że zostaje wsadzony do więzienia za ostrzał oficera (co nie miało miejsca bo nawet nie miałem czasu na to) licze że policjant nie właściwie osądzając mnie zostanie ukarany.

Dowód, który to potwierdza całe zajście: Niestety brak dowodów potwierdzających całe zajście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ! Sergeant I .Mich4U z San Andreas Police Department się kłania.

W związku z napisaną na mnie skargą wypowiadam się w wątku. 

Dobrze, proszę Pana. Z mojej strony sprawa wygląda tak - był pościg na DM i próbowaliśmy ująć uciekiniera. Złapaliśmy już dużo osób za ostrzał i zabójstwa więc ścigaliśmy każdą osobę, która według nas może sprawiać zagrożenie. Zobaczyłem gracza, który ucieka w stronę przeciwną do mojej więc podjąłem się ścigania jej pieszo i w ostateczności zabicia bądź aresztowania tego gracza. Gdy już podbiegłem dosyć blisko gracz odwrócił się do mnie będąc we mnie wcelowanym, po czym usłyszałem strzały. Nie jestem w stanie potwierdzić w 100%, że strzelała osoba pisząca skargę lecz w pobliżu nie znajdował się żaden inny gracz. Postanowiłem więc szybko zareagować - wyjąłem tasera, po czym starałem się sparaliżować osobę wcelowaną we mnie z bronią AK-47. Kiedy złapałem gracza nagle jakaś osoba rzuciła w naszą stronę granat i obaj zginęliśmy. Według regulaminu gdy posiadam na DM złapaną osobę i zostanę zabity mam prawo wsadzić tę osobę do więzienia poprzez PID. Z mojej strony to tyle według mnie użycie broni w kierunku funkcjonariusza a co gorsze oddanie strzałów w jego stronę jest ogromnym zagrożeniem życia i nie mogłem w tej sytuacji postąpić inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

lecz w pobliżu nie znajdował się żaden inny gracz., nagle jakaś osoba rzuciła w naszą stronę granat i obaj zginęliśmy. 

Pana słowa same siebie przeczą. Proszę przemyśleć co pan pisze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, .Mich4U napisał:

Miałem na myśli to, że nie było żadnego gracza, który miałby zamiar strzelać lub, który był tak wcelowany jak ty.

równie dobrze to on mógł strzelać a ja tylko celować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, .Mich4U napisał:

Jak mógł strzelać jak był poza DM i było widać jego blip ? Następnie wszedł na DM i rzucił granat  w naszą stronę

 

nie wziąłem tego pod uwage lecz to nie zmienia faktu że to nie ja strzelałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonariusz miał prawo użyć broni.

1 godzinę temu, .Mich4U napisał:

Nie jestem w stanie potwierdzić w 100%, że strzelała osoba pisząca skargę lecz w pobliżu nie znajdował się żaden inny gracz. 

Jeśli nie jesteś pewien, nie masz prawa wsadzić takiej osoby do więzienia. Otrzymujesz @.Mich4U ostrzeżenie, proszę również o przelanie na konto gracza 3 000PLN w ramach rekompensaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin