Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ? - przez Mitsus.


Mitsu45
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: ?
    Data i godzina zdarzenia: 17.10.2021 około 22.
    Pełen opis sytuacji: Próba vdm.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/qUnWm6Q

 


                                            Ja, Mitsus. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. PO III+1 DAWCIX04 się kłania. 

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że to ja prowadziłem tą lawetę, i prosił bym ciebie o podesłanie całego nagrania z tej akcji a nie tylko jak ja Cię "vdm-owałem".

Tego dnia mieliśmy zaplanowany wywóz pojazdów ze strefy DM, ponieważ było ich tam zbyt dużo, oraz utrudniały działania prowadzące przez naszą frakcje. Sam wywóz zaczął się dobrze, bo nie było dużo osób na strefie bezprawia, ale z czasem przybywało coraz więcej graczy i było coraz ciężej. Niestety przy próbie wywiezienia pojazdu z ciasnej uliczki ktoś zabił officera kierującego lawetą. Jak widać na nagraniu graczy w tamtym miejscu było bardzo dużo i przybywało ich coraz więcej. Zobaczyliśmy, że gracze chcą zabarykadować przejazd innymi pojazdami tak, aby nie można było wyjechać lawetą. Jak widać na nagraniu został tam wepchnięty pojazd marki Admiral jeśli się nie mylę więc wpadliśmy na pomysł, aby zatamować przejazd drugą lawetą żeby żaden gracz nie wjechał tam więcej żadnym pojazdem, bo widziałem już gracza, który chciał tam wjechać kamperem, i ty chciałeś zatarasować przejazd Perenialem co powinno było widać na nagraniu, które masz. Więc jak ustaliliśmy tak zrobiłem, ja miałem tylko pilnować żeby inni gracze tam nie wjeżdżała autami, a że było tam dużo graczy to wszyscy chcieli mnie przepchać, a ja nie chciałem dać za wygraną, więc podjechałem trochę, ale nie zauważyłem że ktoś stał przed lawetą. Tyle ode mnie czekam na werdykt. 

Pozdrawiam PO III+1 DAWCIX04

 

Edytowane przez DAWCIX04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy widać co ty robiłeś? Bo nie pochwaliłeś się tym, że utrudniałeś działania prowadzone w tamtym momencie pchaniem  mojej lawety razem z kolegi, a potem celowo stałeś przed lawetą żebym zrobił tzw. "vdm".

Dodatkowo zastawiałeś wyjazd swoim Perenialem, którego powinno widać na nagraniu. Tyle ode mnie, czekam na decyzję zarządu. 

Edytowane przez DAWCIX04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nagranie, wysłałeś mi je wcześniej.

W jakim celu przepychasz lawetę, oraz z jakiego powodu nie zastosowałeś się do ostrzeżenia członka administracji?

Odrzucam.

Edytowane przez CampeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin