Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S4 - stałe.


Deilo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick jest mi znany od wielu lat na scenie MTA, jeszcze za czasów innego, upadłego serwera i przez cały ten czas nie zdarzyło się mieć żadnych złych skojarzeń z Twoją osobą, niestety do ostatniego czasu. Od niedawna zaczęły się z Twojej inicjatywy pojawiać działania mające uprzykrzyć służbę pracownikom SAPD. Zaczęły się prowokacje, utrudnianie działań, powergaming, wynajdywanie powodów do wytaczania skarg na pracowników. Niby nic specjalnego, niby wiele osób to robi, gdyby nie fakt, że byłeś pracownikiem frakcji. Moim zdaniem dbanie o zdrowe relacje międzyfrakcyjne to rzecz święta i między pracownikami powinna górować koleżeńska atmosfera, w której wzajemny szacunek to coś oczywistego a Twoje zachowania wyraźnie temu szkodziły. Sam szanuję członków każdej frakcji i nigdy bym nie pomyślał, by utrudniać, czy "kontrolować" ich pracę. Przyszliśmy tu, by dobrze się razem bawić na akcjach, nie po to, by patrzeć komuś na ręce. Uważam, że Twoim podstawowym błędem było szukanie niedociągnięć w innych, nie zważając na swoje gafy. Niestety na dniach byłem świadkiem Twojego odwalania armatką wodną w służbie biznesu, który bardzo lubię i szanuję. Biznesowi, który już swoje w przeszłości wizerunkowo wycierpiał przez odwalaczy z bronią teraz również zapewne się nieco oberwie. Czy czuję satysfakcję z Twojej obecnej sytuacji? Oczywiście, że nie. Osobiście wolałbym, gdybyś ogarnął swoje zachowanie i wrócił na serwer, jednak to tylko moje egoistyczne zachcianki. Niestety na domiar złego wyszły kolejne tematy, który powiększyły już poważną karę. Na końcu wspomniałeś, że karma wróci do osób, które postanowiły się Ciebie "pozbyć" z serwera. Osoby ( w tym ja), które poinformowały administrację o Twoich występkach nie są winne Twojej obecnej sytuacji. Winny jesteś Ty i to do Ciebie wróciła "karma". Jeśli łamiesz zasady - licz się z konsekwencjami. Życzę Ci, żebyś mógł kiedyś wrócić na serwer świadomy tego, że warto szanować innych i bawić się zgodnie z zasadami. Wypowiedź chciałbym podsumować słowami "Wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego". 

Edytowane przez Addiction
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin