Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o odbanowanie - CiasteK* ukarany przez Zbyk.gg

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Ciastek
Serial: 5D76901C1DD4E641A8860830FAAC7502, 2405AEB1E0F2BE7FD6C02957BA302EA2
Powód: CBK wobec administracji na oficjalnym discordzie biznesu.
Nick osoby nakładającej bana: Zbyk.gg
Data otrzymania bana: 10.12.2019
Długość bana: 04.08.2022
Opis sytuacji: Zacznijmy od samego początku… Na 4life zacząłem grać w roku 2016, gdy serwer powoli stawał się czymś więcej, niż kolejnym śmiesznym serwerkiem na platformie. Miałem kilka przerw podczas swojej gry jak każdy, gdy mu się znudzi naturalna kolej rzeczy… Intensywną grę zacząłem pod koniec roku 2018 powróciłem z dumą, jeśli można to tak nazwać do korzeni po kilku latach gry na różnych pseudolach. Potrafiłem spędzić po 10 godzin dziennie na serwerze, żeby tylko wyścignąć znajomych, którzy mieli lepsze na tamten czas majątki, taka nasza wewnętrzna gra, na początku roku 2019 moja dobra passa trwała dalej, grałem w różnych frakcjach, byłem w każdej możliwej frakcji na serwerze. Wszystko wyglądało pięknie i ładnie dostałem się po raz x do frakcji SAMD, gdzie szedłem w górę po szczeblach kariery, zabierając i namawiając moich kolegów, by do mnie przystąpili. Końcówka roku 2019 wszystko zaczęło się sypać od połowy listopada do 10 grudnia dzień, w którym otrzymałem bana, ww. okresie zapomniałem dodać również, że dostałem się do biznesu, jakim jest „Studio Filmowe 4 life” z początku bardzo mi się podobało, w jakiej formie ten biznes był prowadzony, z czasem niestety mniej i zaczęło mi odwalać co za tym szło? W życiu jest tak, że jeśli jedna rzecz się rypie, to tylko czekać, aż popsuje się wszystko, począwszy od biznesu po karierę we frakcji, a w konsekwencji całej gry na serwerze i tak się właśnie stało. Mnie oraz kilku innym osobom zaczęło potężnie odbijać, czuliśmy się bezkarni i zarazem panami serwera i discorda studia filmowego obrażaliśmy tam wiele ludzi nawoływaliśmy do przemocy, obrazy, zastraszaliśmy każdego, kto tylko stanął nam na drodze co najgorsze robiliśmy to wszystko na czacie publicznym przy +/- 100 osób. Gdy na tamten czas nie otrzymywaliśmy kary za swoje słowa oraz czyny tym bardziej umocniło to naszą pozycję i nie zdawaliśmy się sprawy, jakie to niesie konsekwencje w późniejszym czasie… Pewnego dnia posunęliśmy się za daleko zaczęliśmy z dnia na dzień i notorycznie obrażać członków administracji serwera na czacie publicznym tak ostro, że wszyscy otrzymaliśmy bana na 999 dni. Lecz nie to było najgorsze, zło dopiero miało nadejść… Po otrzymaniu bana na serwerze, wyzywaliśmy, obrażaliśmy, groziliśmy administracji, graczom i innym osobom każdy z nas obwiniał ekipę serwera i graczy za to, że otrzymaliśmy bana nikt wtedy nie zdawał sobie sprawy, że tęsknota za grą na serwerze będzie tak ogromna. Długo po banie robiłem wszystko, żeby uprzykrzyć ludziom grę na 4 life, robiłem to poprzez wszystkie możliwe ścieżki, począwszy od discorda po mumble oraz forum. Niektórych członków administracji pozbyłem się poprzez wyciąganie brudów z przeszłości czy szukanie na nich haków, jak widać dawało to rezultaty tylko na chwilę i tylko dla mojego spokoju wewnętrznego, aż po dłuższym czasie zrozumiałem, że zemsta nie zwróci mi gry na serwerze i odzyskania dobrej opinii na mój temat. I tak doczekałem dzisiejszego dnia ponad 22 miesiące czekania i zrozumienia moich grzechów i wykonania rachunku sumienia, zrobię wszystko, żeby wrócić na serwer, bo tam jest moje miejsce. Nawet jeśli będę musiał przepraszać całą administracji po wejściu na serwer codziennie to korona mi z głowy nie spadnie wiem, ile krzywdy wyrządziłem przez moją głupotę i bardzo tego żałuje.
Coś od siebie: Wiem, że musi minąć spora ilość czasu, aż wszyscy zaakceptują mnie takiego, jakim byłem i jakim jestem teraz, a mogę zagwarantować, że stałem się lepszym człowiekiem wiele się zmieniło w moim życiu od końcówki 2019 co dało mi do myślenia, jakim gówniarzem i idiotą byłem nie tylko w internecie, ale i w życiu realnym wiele sytuacji ukształtowało mnie i pozwoliło mi zrozumieć moje błędy, jakie popełniłem w tamtym okresie mojej „kariery”. Nie wiem nawet, jakich słów użyć, żebyście mi uwierzyli i zaufali jeszcze ten jeden raz i dali drugą szansę na odkupienie grzechów. Bardzo dobrze wiem, że zwykłe słowo przepraszam nie załagodzi sytuacji, w jakiej się znajdowałem/znajduje. Jestem w stanie zgodzić się na jakiś inny wymiar kary np. mute na jakiś okres, jeśli nie chcecie mi zaufać od razu, to jest zrozumiałe i rozumiem takie środki zapobiegawcze tak jak w przypadku otrzymania ub na forum dziękuje Tobie Zbyk za to, że zaufałeś mi na tyle, że odzyskałem forum, muszę prosić Ciebie jeszcze o jedną rzecz o wybaczenie mi chociaż w małym procencie moich wyskoków i okrutnego zachowania w tamtych czasach i nadanie mi 2 szansy również na serwerze, ponieważ chcę wrócić do gry i do moich normalnych znajomych i wieść spokojną grę, tak jak robiłem to przed całym zajściem, na ten moment mogę jedynie napisać Przepraszam Ciebie Zbyk oraz Greyne i wszystkie osoby, które obraziłem i zniszczyłem grę. Wiem, że nie zwróci to nerwów, jakie towarzyszyły Tobie Zbyk przy moim zachowaniu zdaje sobie sprawę, że przez moje wybryki opinia na temat niektórych członków administracji i całego serwera podupadła, nie jestem w stanie tego zwrócić i nie mogę cofnąć czasu mogę tylko prosić o wybaczenie, Przepraszam.
Odnośniki do poprzednich apelacji

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności