Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek od odbanowanie na mumble - Deilo ukarany przez ZbyK.gg

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na mumble: Deilo
Powód: Chęć rozprowadzania haseł.
IP: Podam w prywatnej wiadomości
Nick osoby nakładającej bana: @ZbyK.gg
Opis sytuacji: Administrator RCON ZbyK.gg zobaczył pewien status, w którym był zamieszczony SS, z wiadomością "Kto chce hasła na kanał mumble Pogromcy SAPD?" Zapewne doszło tu do nieporozumienia, ponieważ jedyne hasło jakie chciałem dać chętnej osobie to właśnie na mój prywatny kanał Pogromcy SAPD. O to tu chodziło, wtedy była zwyczajna literówka (autokorekta), która przemieniła słowo hasło na hasła. Żadnych innych haseł nie chciałem udostępniać, bo po co? Poza tym nie mam zapisanych owych haseł, prócz tego swojego na kanał mumble. Odnośnik do wniosku o stworzenie kanału prywatnego.
Coś od siebie: Wiem, że tu doszło do pomyłki i RCON kierował się pewnie innym tokiem myślenia, ale jest jak jest. Zapewne pomyślał, że chce rozprowadzać jakieś hasła na mumblu do zamkniętych działów (biznes/frakcja). Przepraszam za autokorektę. Chciałbym wbić na mumble porozmawiać ze znajomymi,

Odnośniki do poprzednich apelacji: ---

Edytowane przez Deilo
Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności