Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na tyrkat404


Domino_420
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  GrzybiaraChapieDzide
Nick osoby oskarżonej:  @tyrkat404

Powód napisania skargi:  bezpodstawne oddawanie pojazdów na parking policyjny  . Nie było mnie na serwerze 4dni , sytuacja się powtarza . Tym razem samochody były podobno źle zaparkowane , mimo tego że mieszczą się na granicach dwóch posesji 

Dowody: http://imgur.com/a/idJHvH3 to są moje posesję http://imgur.com/a/Vm8A0n2

Edytowane przez GrzybiaraChapieDzide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 
Jako Doświadczony Budowlany z S.A. Road Assistance w 100% przyznaję się że odholowałem twoje pojazdy, ale informuje że na podstawie materiałów znajdujących się na forum jestem w stanie stanowczo wyargumentować że pojazdy zostały prawidłowo odholowane na podstawie "Nieprawidłowo zaparkowany pojazd" i kwotę "300PLN" do Parkingu Policyjnego (PP).

W momencie zabierania pojazdów teren o którym jest mowa posiadał 4 właścicieli. Jak mówi "[SA Road Assistance] Granice prywatnych posiadłości" na temat terenu o którym mowa, na samym starcie widzimy informację
'Jeżeli posiadasz wszystkie domki, cały zaznaczony niżej obszar jest Twój. Jeżeli posiadasz tylko jeden lub kilka, pojazdy parkujesz zgodnie z obszarem zaznaczonym na poszczególnych zdjęciach."

W momencie posiadania wszystkich posiadłości na tym terenie twoje granice wyglądały by tak (Spoiler).

Spoiler

zYEIj4E.png


W momencie gdy posiadasz jeden lub więcej (ale nie wszystkie) posiadłości granice wyglądają tak w zależności od ID (Spoiler)

Spoiler

3T8qC2X.png

V9EwU2X.png

zYLqiw8.png

roVvE2b.png

d2nQo1u.png

DRSq8t2.png

gIqPBJm.png

Gm5Nq4O.png

bzdYsMB.png


Tak jak wyżej napisałem, w momencie zabierania pojazdów ogólnie na tym terenie było 4 właścicieli. Więc twoje pojazdy które zostały odholowane z pewnością mogłem odstawić do PP za Pojazd nieprawidłowo zaparkowany. Wszystkie te które zostały odholowane nie stały w granicach posiadłości tylko poza nią. 
 

Jedyne co mnie blokowało aby je odholować to punkty taryfikatora (Spoiler) lecz pojazdy stały dłużej niż 3 minuty więc mogłem je na spokojnie odholować.

Spoiler

● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.

● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.



Chciałbym jeszcze zaznaczyć że pojazdy nie zostały przepisane do żadnej organizacji bądź biznesu więc ten teren nie jest pod organizację czy biznes, to jest kolejna informacja która bardziej pozwalała na odholowanie pojazdów do PP.

I na sam koniec oczywiście SS pojazdów które nieprawidłowo zostały zaparkowane i zostały odholowane. Z powodu że zostało więcej pojazdów odholowanych wysyłam tylko te gdzie jesteś ostatnią osobą kierującą bądź właścicielem pojazdu.
https://imgur.com/a/eKe1m7E

Ja wypowiedziałem się mam nadzieje wystarczająco na ten temat, niech teraz zarząd podejmie decyzję i odpowie nam tutaj w temacie. 
Od siebie życzę miłego dnia oraz wspaniałej gry na Serwerze oraz prosiłbym o stosowanie się do granic posiadłości.

Doświadczony Budowlany
Tyrkat404
S.A. Road Assistance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin