Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie kary na forum elopdw;]].jcs ukarany przez ZbyK.gg

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam za gracza.

Nick na forum: elopdw;]].jcs
Login w grze: elopdw;]]
Link do profilu: https://mta4life.pl/profile/69882-elopdwjcs/
Rodzaj kary: Ban
Powód: Powód nie został podany.
Nick osoby nakładającej kare: @ZbyK.gg
Data otrzymania kary: Jakoś początek/koniec września
Długość kary: Perm
Opis Sytuacji: Witam, a więc na samym wstępie chciałbym przeprosić za moje skandaliczne oraz nie na miejscu zachowanie.
Wiem, że w tamtym momencie zachowałem się dosyć dziecinnie pod twoim statusem. Tamtego dnia byłem leciutko zdenerwowany i
pomyślałem, że napisanie owego komentarza pod twoim statusem nie zaszkodzi, lecz myliłem się. Jest mi bardzo głupio, że tak
postąpiłem i wyrażam skruchę za popełniony czyn, obiecuję poprawę oraz nigdy taka sytuacja nie będzie miała miejsca na waszym
forum. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji, myślę, że każdemu należy się ta dodatkowa szansa na poprawienie swoich
błędów, które się kiedyś popełniało, z poważaniem elopdw;]].jcs
Coś od siebie: Chciałbym przeprosić ciebie jak i osoby, które mogły zostać urażone w jakiś sposób pod napisanym statusem pod 
twoim profilem. Szczerze nie chciałem tak postąpić, lecz wyszło jak wyszło i się już tego nie odwróci.
Odnośniki do poprzednich apelacji:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności