Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie kary na forum Friz ukarany przez Zbyk.gg

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum; Friz.

Login w grze: Huberto1-_-
Link do profilu: https://mta4life.pl/profile/45176-friz/

Rodzaj kary: Zbanowanie użytkownika (perm)
Powód: -
Nick osoby nakładającej kare; @ZbyK.gg

Data otrzymania kary: 28 Września
Długość kary;10.09.2032 18:24)
Opis sytuacji: Witam serdecznie całą administracje oraz społeczność serwera mta 4life, na wstępie chcialbym powiedzieć ,że życzę milego dnia każdej osobie która czyta moją apelację. A więc, pewnego dnia o godzinach porannych słuchałem piosenki mojego ulubionego autora pt Diho feat. Alberto, Bibič, Josef Bratan - Szyby (prod. by Olek) (Official Video) , owy utwór tak mnie wkręcił, że zapomniałem co sie ze mną dzieje i w piosence usłyszałem tekst cytuje ''huj w du*e policji na zawsze ku**y jebac'' Nieszczęscie chciało , lecz w owej chwili byłem na profilu pana Zbigniewa i pod wpływem adrenaliny napisałem na pana profilu uj w due policji. Był to bardzo nie przemyślany czyn który całkowicie zmienił moje życie po dostaniu bana na forum.
Coś od siebie: Nie chce być jak każdy i płakać że jak ja to bardzo nie przepraszam i błagać o odbanowanie bo poprostu to nic nie zmieni, lecz chciał bym powiedzieć że niestety nie zawszę czyny które robie są przezemnie przemyślane dwa razy, wiem co zrobiłem źle wiem co zmienić będe starać się panować nad swoimi czynami oraz postępowaniem. Dziękuje, to wszystko. Z poważaniem Friz.
Odnośniki do poprzednich apelacji: 

Wklejam za @Friz.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności