Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Fepher - oskarżony przez bajaly


AkereZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Fepher
    Data i godzina zdarzenia: 05-11-2021 godzina 14:10
    Pełen opis sytuacji: Officer zatrzymał mnie, nie przyjąłem mandatu, po czym udaliśmy się na dillmore. Po tym jak mnie wsadził do więzienia, kolega spytał za co siedzę, napisałem że nie potrafi nawet pouczenia dać, po czym za " obrazę " wsadził mnie kolejny raz do więzienia, nie odejmując tego co już odsiedziałęm. Po tym jak poinformowałem officera o skardze, w niemiły sposób odpowiedział "<< Fepher [4]: skarge pisz - czekam! " Nie wiem czy chciał pokazać, że officer jest ważniejszy, lecz napisał tę wiadomość w według mnię chamski sposób. Generalnie powiem tak, officer zachowuje się nie na miejscu, może to także potwierdzić kilka innych osób.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi, oraz ssy. Niestety tylko jeden, jak już mnie wsadził po raz drugi, lecz też są logi


 

Spoiler

[2021-11-05 14:08:45] [Output] : Ⓘ Powód: odmowa przyjęcia mandatu
[2021-11-05 14:08:45] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 23 minut/y.

Spoiler

[2021-11-05 14:10:21] [Output] : Ⓘ Powód: odmowa przyjęcia mandatu
[2021-11-05 14:10:21] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 36 minut/y.

 

 

Edytowane przez bajaly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Uszanowanie, Sergeant II Fepher 

Po pierwsze zastosuj się do wzoru i popraw skargę

 

Zacznijmy od początku - przy samym początku ciągle pisałeś że oczekujesz pouczenia jednakże przy twoim powodzie zatrzymania było by to ciężko pozostawić z pouczeniem 
[ Jazda pod prąd | Stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym | Przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym ] 


 

Spoiler

 

[2021-11-05 13:59:02] [Output] : bajaly [30]: ChcÄ™ adwokata [ Chcę adwokata ]

[2021-11-05 14:00:26] [Output] : bajaly [30]: Szanuj mĂłj czas [ Szanuj mój czas ]

[2021-11-05 14:00:41] [Output] : bajaly [30]: CzĹ‚owieku, ja teĹĽ mam ĹĽycie prywatne [ Człowieku, ja też mam życie prywatne ]

[2021-11-05 14:02:03] [Output] : bajaly [30]: ZaleĹĽy, wystarczyĹ‚o pouczenie dać [ Zależy, wystarczyło pouczenie dać ]

 



Gdy poinformowałem cię że mandat wynosi 2340 PLN to byłeś w totalnym szoku - odmówiłeś przyjęcia mandatu a więc zostałeś zakuty i wrzucony do radiowozu
Jako wiadomo gdy odmawia się mandatu to trafia się do więzienia z regułą 100 PLN - 1 min więzienia a pojazd za pół ceny mandatu na parking policyjny

Wezwałem jednostkę holowniczą która na wstępie stwierdziła mi że czas oczekiwania na ich jednostkę to 10 min - zacząłem oczekiwać na jednostkę ponieważ nie mógłbym pozostawić pojazdu z blokadą bez osoby. Oczekując na jednostkę zarzucałeś mi brak szacunku
 

Spoiler

[2021-11-05 14:04:19] [Output] : bajaly [30]: Szacunek masz? [ Szacunek masz ]
[2021-11-05 14:00:35] [Output] : bajaly [30]: Podaj 10-20 i jedĹĽ na dillmore [ Podaj 10-20 i jedziemy na dillmore ] 


Również podczas oczekiwania na jednostkę zacząłeś mi grozić jakimś nagraniem którego nie ukazałeś tutaj - czyli go nie masz

 

Spoiler

[2021-11-05 14:02:51] [Output] : bajaly [30]: Wystarczy ĹĽe mam ss'y jak odwalasz maniane, wiÄ™c troszku xd [ Wystarczy że mam ss'y jak odwalasz maniane więc troszke xd ]
[2021-11-05 14:03:02] [Output] : bajaly [30]: a nie bÄ™dÄ™ cie kablowaĹ‚, nie zaleĹĽy mi na tym [ A nie będę cię kablować, nie zależy mi na tym ]
[2021-11-05 14:03:02] [Output] : Fepher [4]: sĹ‚ucham? [ Słucham ? ]
[2021-11-05 14:03:15] [Output] : bajaly [30]: To co przed chwilÄ…, zmysĹ‚u ci zabrakĹ‚o? [ To co przed chwilą... zmysłu ci zabrakło ]
[2021-11-05 14:03:18] [Output] : bajaly [30]: żeby zrozumieć [ --- ]


Po odebraniu pojazdu przez jednostkę SARA przetransportowałem cię do więzienia - początkowo zostałeś wsadzony na 23 min więzienia 
Gdy cię wsadziłem byłeś oburzony i do jednej osoby z więzienia napisałeś o mnie taką wiadomość

Spoiler

[2021-11-05 14:10:34] [Output] : bajaly [30]: bo jakiĹ› cep nie potrafi pouczenia dać. [ Bo jakiś cep nie potrafi pouczenia dać ] 

Po owych słowach zdecydowałem otworzyć panel mandatów i dodać Zniewagę funkcjonariusza SAPD - przy twoim mnożniku wyszło 13 min 
A więc 23 min + 13 min = 36 min - edytowałem czas posiedzenia twojego więzienia na 36 min 

 

Udawałeś pewnego siebie że nie mogę Ci zmienić i prowokowałeś innych więźniów do pisania głupich rzeczy

Spoiler

[2021-11-05 14:10:56] [Output] : bajaly [30]: Nie doliczysz, liczy mi juĹĽ czas :))) [ Nie doliczysz, liczy mi już czas ]

 

Jak wspomniałem wyżej groziłeś mi jakimiś ss i nie umiałeś mi tego pokazać - a więc myślałem że również tak będzie ze skargą

 

W nawiasach napisałem jak to napisane zostało gdyż troszkę ciężko się doczytać z tego 

A więc myślę że pokazałem sytuacje jak naprawdę wyglądała - jeżeli na kolejny raz masz się tak zachowywać to odpuść sobie

Oczekuje na rozpatrzenie skargi przez ES

 

 

Edytowane przez Fepher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin