Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Hejkotki kochani ;(


Oskiiii3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem podziękować każdemu, z którym spędziłem niesamowite chwile na tym serwerze. Odchodzę na czas bana (miesiąc), ale na pewno tutaj wrócę. Chciałem przede wszystkim podziękować:
@rawi, @Legancki_Log1n, @Legancki_PL4C3K za te piękne, spędzone razem na serwerze i nie tylko chwile. Nie będę wymieniał, bo było ich za dużo <3.
(Najlepsze wspomnienie)
@Legancki_PL4C3K bind 1 go [S] Elegant 2.0 PFT | Jakiś d....... daje mi 1.3kk do nego po przetrzymaniu. Jeżeli masz psychę przebić - pisz /pm |
@Legancki_Log1n "No i znowu żeś stracił... JEZUUU / Ty, Log1n, masz łeb, ...k na plus!" "Dlaczego Log1n? Weź zmień ten nick" "O, siema Log1n / O, SIEMA OSKI!"
@rawi tradycja serduszka na pv po wejściu na serwer | Rawi: Dobra, zostawiam go na zawsze / Oski: Ta, daje ci 2 tygodnie" 
@Legancki_Zacharek Zachar: Oski zawsze musi coś dowalić xDDD (okaz pięknoty, była taka ZNIESMACZONA) | 

@Legancki_Zacharek za fajne pogadanki i odwalańsko na multi <3 
@LiderR za stworzenie najlepszej wspólnoty organizacyjnej <3 
@sqah za odpowiedź na każde moje pytanie odnośnie ceny auta haha <3
@$Damixpl$ za cudowne chwile na służbie <3 
@RIPSONx za to, że zdałem u ciebie egzamin i przywołałeś mnie do porządku tą lotą <3
@NicoBellic za te chwile w Dark Way'u <3 
@I_Was_There za te tarany na służbie jak i poza nią xD <3
@Kragenss za częste pisanko na postoju SF1
@Tusin za podpowiedzi we frakcji i śmieszkowanie na pv
@KAMIL720 za tą chwilę strachu kiedy zostałem poproszony na mumbla w sprawie brata i za każde gratulacje podczas awansu :)<3 
    Każdemu z frakcji TSA za za mile spędzone chwile <3<3 
@TixesTV_Pl i @Filipso455 za bycie w organizacji i przyjemne rozmowy na dc <3 
@Yellowstone za wzajemne pomaganie w dyniach <3 
@Sowson i @Studzian za rozmowy z plackiem na dc <3 
    Osobom, z którymi miałem kontakt w organizacji "Frosty" i "Liderzy" <3<3<3 
@bagno., @johny0512, @ENDROOXYT, @kondziolek za "F" na czacie po banie ;D.
@Krystian6076, @Kisiel55, @Legancki_PL4C3K, @ENDROOXYT, @Kubixior za ostatnią jazdę przed lotką i za "UUU" na voice chacie kiedy zjawił się ripson i thanks haha <3
Każdemu z teamu Leganccy i każdemu kogo nazwałem słodziakiem lub kociakiem <3:)<3 :D<3 
Dzięki każdemu, z którym mam SS na galerii pracowników TSA <3<3 

Jeżeli o kimś zapomniałem to jak najmocniej przepraszam. Pamiętajcie, żeby nie odwalać na służbie :D<3 
Do TSA już nie mam szans wrócić | BL BMA ;'( | . Była to najwspanialsza frakcja. Tylko do niej chciałem i po roku się dostałem. @KAMIL720 Dziękuję za szansę <3 

Edytowane przez Oskiiii3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sqah napisał:

e no miesiac to nie ma tragedii, przerwa dobrze zrobi, az mi sie trip sandami przypomnial <3

Oj tak, pamiętam. Jeszcze przed szkodnikiem twoim haha. Skok Sandem na battery poincie kiedy dostałem prawko jak jeszcze log1n tam miał org :D  Dzięki bardzo <3

Edytowane przez Oskiiii3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Legancki_PL4C3K napisał:

Trzymaj się, nie zapomne jakzdy staffem 200 XDDD 

xD, no miałeś ekstremalną przejażdżkę i to: "EJ, OSKI LECI 200 NA S2 STAFFEM"  Kocham xDDD <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin