Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Fepher - oskarżony przez _KubasuKrolCJ_


Makgor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: Fepher
    Data i godzina zdarzenia: Dnia 08.11.2021 o Godzinie 10:41
    Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz Fepher ruszył za mną w pościg po niezatrzymaniu się po przekroczeniu prędkości. Po paru minutowym pościgu uliczkami LV, autostrada LV-LS wjechałem w strefę bezprawia (DM). Po paru minutach kręcenia się po strefie bezprawia opuściłem pojazd, po czym zostałem postrzelony z Tizera z odległości około 300m przez któregoś z funkcjonariuszy, leżałem obezwładniony na ziemi dłuższy czas. Po czym wstałem i zostałem zabity przez jednego z graczy. Po prawie 30min zostałem zamknięty w więzieniu, chociaż nie byłem zakuty w kajdanki przez żadnego z Funkcjonariuszy. Moim zdaniem nie powinno być takiej sytuacji gdyż, postrzelenie z palalizatora, nie jest równoznaczne z zatrzymaniem.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

- Dowód (w postaci loga) że zostałem zabity przez gracza:

Spoiler

[2021-11-08 10:45:26] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza ravt16v.
[2021-11-08 10:45:31] [Output] : ● Opuściłeś/aś strefę bezprawia!

- Dowód (w postaci loga) z momentu wsadzenia do więzienia:

Spoiler

[2021-11-08 11:09:37] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Fepher.
[2021-11-08 11:09:37] [Output] : â’ľ PowĂłd: mandat + wpis
[2021-11-08 11:09:37] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 200 minut/y.

Posiadam również nagranie z całego zdarzenia:

Dodatkowo po całej sytuacji napisałem do Fephra dlaczego zostałem wsadzony do więzienia, oto jaka odpowiedz dostałem:

Spoiler

[2021-11-08 11:10:14] [Output] : >> Fepher [106]: jakimprawem dales mnie do wiezienia skoro nie zlapałes?

[2021-11-08 11:10:28] [Output] : << Fepher [106]: zostałeś powalony


Ja, _KubasuKrolCJ_ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez _KubasuKrolCJ_
Dodanie dodatkowych informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Uszanowanie, Sergeant II Fepher 

 

- Może przed tym rozpocznijmy twój poprzedni pościg

Gdy wjechałeś na DM dziwnym cudem twój pojazd miał zaciągnięty ręczny a ty zginąłeś - nie byłem pewny czy specjalnie czy przez przypadek dlatego zaprzestałem pościgu.
W skardze zamieściłeś nagranie gdzie na drugim pościgu prosiłeś się o zabicie więc mogę wierzyć w to że na pierwszym pościgu również zostałeś zabity bo prosiłeś.
Poprosiłem jednego członka z administracji o sprawdzenie logów które jednoznacznie stwierdziły mi że zabiłeś się aby ominąć kare - cóż było minęło przejdźmy do następnego pościgu

- Pościgu związany ze skargą

Godzinę temu, _KubasuKrolCJ_ napisał:

Po paru minutach kręcenia się po strefie bezprawia opuściłem pojazd, po czym zostałem postrzelony z Tizera z odległości około 300m przez któregoś z funkcjonariuszy, leżałem obezwładniony na ziemi dłuższy czas

Inaczej mówiąc zostałeś powalony co u was jednoznacznie stwierdza że mamy prawo wsadzić cię przez PID

 

Godzinę temu, _KubasuKrolCJ_ napisał:

Posiadam również nagranie z całego zdarzenia:

  Ukryj zawartość

Na nagraniu możemy zauważyć że po powaleniu napisałeś aby cię ktoś zabił gdyż chciałeś ominąć kare - tym razem Ci się nie udało.
Jeden funkcjonariusz który był na miejscu zdarzenia zauważył co pisałeś na chacie a więc mieliśmy dwa powody aby cię wsadzić.

 

Godzinę temu, _KubasuKrolCJ_ napisał:

- Dowód (w postaci loga) z momentu wsadzenia do więzienia:

  Ukryj zawartość

[2021-11-08 11:09:37] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Fepher.
[2021-11-08 11:09:37] [Output] : â’ľ PowĂłd: mandat + wpis
[2021-11-08 11:09:37] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 200 minut/y.

Zostałeś wsadzony za wpis oraz mandat na 200 minut.

Myśle że wyjaśniłem wszelkiego rodzaju wątpliwości i oczekuje na rozpatrzenie skargi
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fepher napisał:

Na nagraniu możemy zauważyć że po powaleniu napisałeś aby cię ktoś zabił gdyż chciałeś ominąć kare - tym razem Ci się nie udało.
Jeden funkcjonariusz który był na miejscu zdarzenia zauważył co pisałeś na chacie a więc mieliśmy dwa powody aby cię wsadzić.

Pisałem, żeby zabili ale nie mnie a funkcjonariusza, zaszło nieporozumienie.

 

11 minut temu, Fepher napisał:

Inaczej mówiąc zostałeś powalony co u was jednoznacznie stwierdza że mamy prawo wsadzić cię przez PID

Trochę to takie naciągane bo w prawdziwym życiu, jeśli dostaje osoba z palalizatora, to dostaje w odległości 2/3 metrów, a nie 250/300m jak któryś z twoich kolegów strzelił w moja stronę.

13 minut temu, Fepher napisał:

Gdy wjechałeś na DM dziwnym cudem twój pojazd miał zaciągnięty ręczny a ty zginąłeś - nie byłem pewny czy specjalnie czy przez przypadek dlatego zaprzestałem pościgu.

Ręczny w pojeździe był zaciągnięty, ponieważ opuściłem pojazd wiec przed tym zaciągnąłem ręczny żeby pojazd został w miejscu a nie żeby ktoś go wypchnął gdzieś.

 

Nie można było po prostu wcześniej w grze wyjaśnić wszystkiego? Teraz oboje zmarnowaliśmy czas na pisanie skarg odwoływanie się do nich itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin