Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie kary na forum - <Norbi1478> ukarany przez <ZbyK(?)>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Norbi1478
Login w grze: Norbi1478
Link do profilu: @Norbi1478
Rodzaj kary: Ban na Forum
Powód: Udostępnianie zdjęć (?)
Nick osoby nakładającej kare: @ZbyK.gg
Data otrzymania kary: 2016R
Długość kary: Wtedy będę przed pięćdziesiątka. Do 2045 chyba.
Opis sytuacji: Było to krótko po moim odejściu z serwera, razem z innymi graczami udostępniłem przerobione zdjęcie @ZbyK.gg na konwersacji FB, na której był chyba @ZbyK.gg i potem już poszło z górki. Nie mam dostępu do forum od ponad pięciu lat, a czasami dobrze jest powspominać stare czasy, i mieć dostęp do forum. Swoje odczekałem, i też swoje  przemyślałem.
Coś od siebie: Pewnie nie wiele osób mnie pamięta, ale chcę z powrotem uczestniczyć w społeczności forum - po ponad pięciu letniej przerwie od udzielania się tutaj. Kto mnie znał, ten mnie znał - na dobre i na złe, i raczej wie jaki byłem,  i tu chodzi raczej o pozytywne nastawienie w moją stronę. Po rezygnacji z Supportera na przełomie 2016/17 straciłem chęć do gry, i z niczego tak naprawdę udostępniłem to zdjęcie - potem odciąłem się na pewien czas od platformy MTA. Piszę z zapasowego konta, Pozdrawiam.
Odnośniki do poprzednich apelacji: Nie było

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności