Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Reksio* - oskarżony przez adriannowakzaIno


adriannowakzaIno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Reksio*                         
    Data i godzina zdarzenia: 13.11.2021 ok. 20;43
    Pełen opis sytuacji: Tańcze przed radiowozem nic nie robie nie przeszkadzam i nagle mnie wysylają do więzienia na 20 minut za niby utrudnianie jak jedyne co robiłem to tańczyłem. Nieźle, że już nawet tańczyć na serwerze       nie     można bo sie kadet obrazi i cie bije z paralizatora i do więzienia wkłada śmiechu warte panowie.
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/vCDavQF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Cadet Reksio*

Sytuacja wyglądała tak:

Podczas prowadzonego zatrzymania innego gracza pojawił się wyżej wymieniony gracz, który siedział na g faggio. Podszedł on do nas po czym zaczął utrudniać nam aktualnie prowadzone przez nas działania między innymi wskakiwaniem na radiowóz, ogólniej mówiąc odwalał. Wtedy otrzymałem pozwolenie od funkcjonariusza @Blender. na użycie paralizatora. Gdy gracz zauważył że wysiedliśmy zaczął uciekać pieszo, tym samym ruszyliśmy za nim. Po krótkiej chwili gracz wsiadł spowrotem na faggio po czym uciekł. Następnie jak widać na załączonym nagraniu, byliśmy w dilmore gdzie gracz ten podszedł ponownie do nas i zaczął obok nas tańczyć. Ponownie otrzymałem pozwolenie na użycie paralizatora oraz wsadzenie tego gracza do więzienia na okres 20 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer III Blender.

Jako, że Cadet znajdował się pod moim okiem pozwolono mi się wypowiedzieć. Podczas działań prowadzonych przez nas na dzielnicy Foster Valley, San Fierro ty i twój kolega notorycznie utrudnialiscie nas działania. Mimo ostrzeżeń słownych wydawanych przez nas ciągle utrudnialiscie prowadzenie czynności. Wydałem zgodę Cadetą na użycie wobec Ciebie oraz twojego kolegi z faggio środków przymusy bezpośredniego w postaci paralizatora, ale jak napisał wyżej Reksio nie udało nam się was złapać. Później podczas transportu zatrzymanego do więzienia również za nami ciągle jechaliście i utrudnialiscie pracę. Po przyjeździe do Dillmore kiedy staliśmy radiowozem przed budynkiem więzienia nie tylko tańczyłeś jak pokazywałeś na filmie, ale też biegałeś ciągle po nim, wokół niego, wykonywałeś dziwne animacje skierowane w naszą stronę, więc teraz postanowiliśmy nie używać ostrzeżenia słownego tylko od razu Cię złapać ponieważ dobrze wiedziałeś jak może zakończyć się takie zachowanie.

Tyle ode mnie, życzę miłej nocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Reksio* napisał:

Witam, Cadet Reksio*

Sytuacja wyglądała tak:

Podczas prowadzonego zatrzymania innego gracza pojawił się wyżej wymieniony gracz, który siedział na g faggio. Podszedł on do nas po czym zaczął utrudniać nam aktualnie prowadzone przez nas działania między innymi wskakiwaniem na radiowóz, ogólniej mówiąc odwalał. Wtedy otrzymałem pozwolenie od funkcjonariusza @Blender. na użycie paralizatora. Gdy gracz zauważył że wysiedliśmy zaczął uciekać pieszo, tym samym ruszyliśmy za nim. Po krótkiej chwili gracz wsiadł spowrotem na faggio po czym uciekł. Następnie jak widać na załączonym nagraniu, byliśmy w dilmore gdzie gracz ten podszedł ponownie do nas i zaczął obok nas tańczyć. Ponownie otrzymałem pozwolenie na użycie paralizatora oraz wsadzenie tego gracza do więzienia na okres 20 min.

nie przypominam sobie zebym dostawal od was ostrzezenia slowne i odwalal, jedyne co zrobilem to wsiadlem i wysiadlem z radiowozu i co do tego ze na niego skakalem nie jestem przekonany.  i dlaczego odrazu nie moglem zostac poinformowany o tym, ze ide do wiezienia za tamta akcje? ktora tez wydaje mi sie smieszna 

 

10 godzin temu, Blender. napisał:

Witam, Police Officer III Blender.

Jako, że Cadet znajdował się pod moim okiem pozwolono mi się wypowiedzieć. Podczas działań prowadzonych przez nas na dzielnicy Foster Valley, San Fierro ty i twój kolega notorycznie utrudnialiscie nas działania. Mimo ostrzeżeń słownych wydawanych przez nas ciągle utrudnialiscie prowadzenie czynności. Wydałem zgodę Cadetą na użycie wobec Ciebie oraz twojego kolegi z faggio środków przymusy bezpośredniego w postaci paralizatora, ale jak napisał wyżej Reksio nie udało nam się was złapać. Później podczas transportu zatrzymanego do więzienia również za nami ciągle jechaliście i utrudnialiscie pracę. Po przyjeździe do Dillmore kiedy staliśmy radiowozem przed budynkiem więzienia nie tylko tańczyłeś jak pokazywałeś na filmie, ale też biegałeś ciągle po nim, wokół niego, wykonywałeś dziwne animacje skierowane w naszą stronę, więc teraz postanowiliśmy nie używać ostrzeżenia słownego tylko od razu Cię złapać ponieważ dobrze wiedziałeś jak może zakończyć się takie zachowanie.

Tyle ode mnie, życzę miłej nocy.

 

skoro jechalismy niby ciagle za wami to jak to sie stalo ze spotkalismy was w dillmore jak staliscie i juz tam dawno byliscie a my dopiero przyjechalismy do dillmore? I dlaczego klamiesz, ze pokazywalem dziwne animacje i biegalem wokol niego gdy takiej sytuacji nie bylo? ja drugi raz powtarzam tylko tanczylem obok radiowozu, a ty jeszcze teraz klamiesz, mam nawet dowody z dluzszym materialem:

https://imgur.com/a/sL8KkyK

rzeczywiscie jak widac wyzej robilem dziwne animacje i biegalem ciagle wokol radiowozu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''nie przypominam sobie zebym dostawal od was ostrzezenia slowne i odwalal,''

Z racji że sytuacja była parę dni temu nie jestem w stanie sobie przypomnieć czy rzeczywiście nie wydaliśmy żadnego ostrzeżenia. Mimo wszystko gdy wysiedliśmy a ty zacząłeś uciekać, doskonale wiedziałeś że nie można tak robić.

'' i dlaczego odrazu nie moglem zostac poinformowany o tym, ze ide do wiezienia za tamta akcje?''

Powiedz mi tylko kiedy mieliśmy to zrobić skoro nie udało nam się ciebie złapać i uciekłeś na faggio? Przy ponownym kontakcie z tobą udało nam się ciebie złapać i wtedy zostałeś poinformowany o tym. Nie zostałeś wsadzony do więzienia za tańczenie obok radiowozu, tylko za sytuację sprzed 3-5 min.

Edytowane przez Reksio*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reksio* napisał:

 

'' i dlaczego odrazu nie moglem zostac poinformowany o tym, ze ide do wiezienia za tamta akcje?''

Powiedz mi tylko kiedy mieliśmy to zrobić skoro nie udało nam się ciebie złapać i uciekłeś na faggio? Przy ponownym kontakcie z tobą udało nam się ciebie złapać i wtedy zostałeś poinformowany o tym. Nie zostałeś wsadzony do więzienia za tańczenie obok radiowozu, tylko za sytuację sprzed 3-5 min.

no na przykład przy tym ponownym kontakcie gdy mnie zakuliście do radiowozu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adriannowakzaIno napisał:
Godzinę temu, Reksio* napisał:

 

 

Powiedz mi tylko kiedy mieliśmy to zrobić skoro nie udało nam się ciebie złapać i uciekłeś na faggio? Przy ponownym kontakcie z tobą udało nam się ciebie złapać i wtedy zostałeś poinformowany o tym. Nie zostałeś wsadzony do więzienia za tańczenie obok radiowozu, tylko za sytuację sprzed 3-5 min.

 

dodam jeszcze, że jak zostałem poinformowanyh skoro jedyna informacja jaką dostałem to utrudnianie wykonywania czynności, skąd miałem akurat wiedzieć o jaką akcje chodzi, gdy po was to nie dziwne, że dla was utrudnianiem mogłoby było być również tańczenie obok radiowozu. i chodzi o tamta akcją a jeszcze niedawno to iw dillmore odwalałem według twojego kolegi XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, adriannowakzaIno napisał:

no na przykład przy tym ponownym kontakcie gdy mnie zakuliście do radiowozu? 

A nie zostałeś poinformowany? Nie rozumiem już ciebie, na samym nagraniu które załączyłeś widać jak napisałem że zostajesz wsadzony na okres 20 min do więzienia.

11 minut temu, adriannowakzaIno napisał:

dodam jeszcze, że jak zostałem poinformowanyh skoro jedyna informacja jaką dostałem to utrudnianie wykonywania czynności, skąd miałem akurat wiedzieć o jaką akcje chodzi, gdy po was to nie dziwne, że dla was utrudnianiem mogłoby było być również tańczenie obok radiowozu. i chodzi o tamta akcją a jeszcze niedawno to iw dillmore odwalałem według twojego kolegi XD

No to już wiesz że chodziło nam o akcję przy giełdzie SF, a nie w dilmore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reksio* napisał:

A nie zostałeś poinformowany? Nie rozumiem już ciebie, na samym nagraniu które załączyłeś widać jak napisałem że zostajesz wsadzony na okres 20 min do więzienia.

no moim zdaniem nie zostałem wtedy poinformowany, bo to wyglądało jakby utrudnianiem było tańczenie 

 

3 minuty temu, Reksio* napisał:

 

No to już wiesz że chodziło nam o akcję przy giełdzie SF, a nie w dilmore.

no teraz dopiero wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając - błędny wzór. Idąc dalej - przyjmuje tutaj tłumaczenie funkcjonariuszy, które sam poparłeś.

@Blender. na przyszłość - staraj się określać, za jakie przewinienie karasz Gracza... Bardzo możliwe, że na przyszłość uda się uniknąć tego typu sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin