Heeeejka!   Jakiś czas temu mieliśmy konkursik więc pora na następny W puli jest 50.000PLN Wylosuję 3 zwycięzców, lecz dodatkowo za każdą reakcję do puli dodaję 100PLN tzn. 10osob = 1000PLN. Nagrody przedstawiają się następująco: 1# Miejsce - 25.000PLN 2# Miejsce 15.000PLN  3# Miejsce 10.000PLN  Nagroda dodatkowa:  ⭐1 reakcja - 100PLN ⭐ Co trzeba zrobić żeby zrobić wziąć udział w konkursie? Wymagania są następujące: - polubienie postu