Heeeejka!
Jakiś czas temu mieliśmy konkursik więc pora na następny W puli jest 50.000PLN
Wylosuję 3 zwycięzców, lecz dodatkowo za każdą reakcję do puli dodaję 100PLN tzn. 10osob = 1000PLN.
Nagrody przedstawiają się następująco:
1# Miejsce - 25.000PLN
2# Miejsce 15.000PLN
3# Miejsce 10.000PLN
Nagroda dodatkowa:
⭐1 reakcja - 100PLN ⭐
Co trzeba zrobić żeby zrobić wziąć udział w konkursie? Wymagania są następujące:
- polubienie postu