Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie kary na forum - ponczus1337 ukarany przez ZbyK.gg

Rekomendowane odpowiedzi

(Wklejam za kolegę)

Nick na forum: ponczus1337

Login w grze: Fabeczek

Link do profilu: https://mta4life.pl/profile/33963-ponczus1337/

Rodzaj kary: Ban

Powód: "lecz się idioto"

Nick osoby nakładającej kare: @ZbyK.gg

Data otrzymania kary: 7 Grudnia 2020

Długość kary: 9999 dni

Opis sytuacji: Prawie rok temu zdarzyła się taka sytuacja, iż wypisywałem głupoty na twoim profilu. Szczerze mówiąc, było to pod wpływem emocji lecz nie zamierzam się żalić, tłumaczyć. Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za moje zachowanie, w tamtym momencie pokazałem swoją niedojrzałość. Dodam, że to było rok temu, na serwerze miałem otrzymać ub 19.11.2021 o godzinie 23:33, czekaliśmy z kolegami ponad rok aby móc wspólnie pograć na serwerze. Gdy nadeszła chwila UB, moim oczom ukazał się następny komunikat zbanowania mnie. Powód oczywiście słuszny, za ten sam incydent który miał miejsce na forum. Przemyślałem swoje zachowanie oraz żałuję tego co zrobiłem, już wiem że nie warto. Proponuję w zamian za UB moderowaną zawartość na forum, lub jakąś inną karę, naprawdę chciałbym już pograć po roku czekania na serwerze z przyjaciółmi. Miłego dnia/nocy, z poważaniem.

Odnośniki do poprzednich apelacji: 

Edytowane przez AdiVe
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności