Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No i na mnie przyszedł czas :)


elbarcik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . W tym wątku chciałbym pożegnać z wami, ponieważ odchodzę z serwera. Naprawde dobrze mi się tu grało Brawo Dla Rconow ze stworzyli tak niesamowity serwer na którym przegrałem ponad 450godzin! Jest bardzo dużo powodów przez które odchodze co nie Propaganda ? :) 
Chciałbym Pozdrowić pare osób poniżej .. Jeśli o kimś zapomniałem to sorry



Fafusek-Najlepszy Przyjaciel , najlepsza osoba jaką można spotkać na serwie , będziemy w kontakcie na mumblu mam nadzieje :)

ByłemTu-Dzięki za szanse w mojej pierwszej frakcji jakiej byłem , TSA. Bardzo miło mi się tam pracowało ale dostałęm zawieche i...

Luker-Mega spoko ziomek , zawsze pomagał jak byłem w potrzebie

NeX- Dzięki że odpisywałeś mi na /g i że zrobiłeś mega serwer.

Oxygeny-Dzięki za szanse w SAPD. Miałem jej nie zmarnować ale odszedłem.. Wyszło jak wyszło.

Kasia105- Dzięki za szanse w DES. Mega podoba mi się ta frakcja.. Życze ci RCONA :)

Szender- Szkoda że odszedłeś ze szkoleniowca w SPSA... Byłeś najlepszym szkoleniowcem mam nadzieje że dostaniesz Admina

Norbi- Pomagałeś mi na samym początku jak byłeś supporterem , woźiłeś mnie po mapie i tłumaczyłeś o frakcjach.. Życze ci RCONA

Adamus- Jak na mm SAPD wyzywałeś graczy którzy uciekali i ty nie mogłeś ich gonić XD 

XQ-Dzięki za to że tworzyłeś mi kanały na mumblu i ktoś mi je usunał :_:

Mam nadzieje że niektóre osoby ogarną się i będe mógł wrócić na serwer, mam kolejke moderacyjną i czekam na jak najszybsze zaakceptowanie posta :) Jeszcze raz wszystkim dzięki !
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin