Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wywiad z funkcjonariuszem SAPD oficerem II stopnia Alberto.


RYBA:D
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tej strony RYBA:D. Przeprowadzimy dzisiaj wywiad z pracownikem SAPD Oficerem II stopnia Alberto. Był on jednym z dużej ilości policjantów pracującyhc przy bronieniu wjazdów na zamkniętej autostradzie LV.

RYBA:D : Witam z tej strony RYBA:D. zadamy panu pare pytań

 Alberto. : Uszanowanie, Police Officer ll Alberto. S.A. Police Department.

 RYBA:D : Dzień dobry. Powie nam pan czy ta sytuacja może mieć duży wpływ na życie mieszkańców całego lv?

 Alberto. : Hm...Na pewno na życie mieszkańców dzielnic Whitewood i Prickle Pine, ponieważ z pociągu wydobywają się niebezpieczne chemikalia, co możliwe w jakimś stopniu skazi śodowisko.

 RYBA:D : Jasne. To duży problem dla naszego pięknego miasta
 
 Alberto. : Dokładnie, przyroda jest bardzo ważna.

 RYBA:D : Tak przyroda jest ważna. wszyscy chielibyśmy aby nasze potomstow widziało te same piękne kwiaty i drzewa co my.

 RYBA:D : A jak pan myśli czy to wszystko może miec wpływ na portfele mieszkańców?

 Alberto. : Myślę że w następnym miesiącu mieszkańcy zapłacą większe podatki, ponieważ miasto na pewno będzie chciało przywrócić dobry stan przyrody.

 RYBA:D : To dobrze że urząd miasta dba o nasze bezpieczeństwo.

 RYBA:D : Czy te środki mogą mieć wpływ na stan zdrowia mieszkańców oraz czy możliwe doprowadzić do jakiejś epidemii?

 Alberto. : Do epidemii nie doprowadzi, lecz wdychanie takiej chemii może mieć zły wpływ na zdrowie.

 RYBA:D : Jasne. będę miał‚ jeszcze pare pytań dobrze?

 Alberto. : Dobrze, słucham.

 RYBA:D : Czy cos stało sie z załogą pociagu który sie wykoleił? Oczywiście jesli mogę dostac takie informacji

 Alberto. : Hm, zaraz wytłumacze.

 RYBA:D : Jasne.

 Alberto. : Pociąg został uprowadzony przez jakis przestestępców, nastepnie wykoleił się.

 RYBA:D : To straszne! Miejmy nadzieje że maszyniście i reszcie zespołu nic się nie stało.

 Alberto. : Z pociągu wylały się substancje chemiczne, a następnie zaczeła się strzelanina.

 RYBA:D : Nikt nie zginoł?

 Alberto. : Kilkanaście officerów zostało rannych.

 Alberto. : Mają lżejsze lub cęższe rany postrzałowe.

 RYBA:D : Czyli ich stan jest stabilny?

 Alberto. : Są w stanie średnim, bądź dobrym.

 RYBA:D : Jasne. Dziękujemy za udzielenie informacji o stanie zdrowia pacjentów.
 
 RYBA:D : Jaki jeszcze czas mogą potrwać utrudnienia?

 Alberto. : Myśle że jeszcze z pół‚ godziny.

 RYBA:D : Jasne.

 RYBA:D : Powie nam pan jak zabezpieczyć się przed wdychaniem takiej chemii oraz co mamy zrobić?

 Alberto. : należy niezłwocznie powiadomić służby, bardzo ważne jest oddalanie się na dystans od miejsca zdarzenia. Zalecane jest noszenie specjalnych masek z filtrami.
 
RYBA:D : To wszystko na dziś. Miłej służby oraz spokojnej warty

 RYBA:D : Dowidzenia.

 Alberto. : Dziękuję za wywiad. Miłego dnia.

 Alberto. : Do zobaczenia.

@Alberto.

Edytowane przez RYBA:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HNTR napisał:

Jeżeli planujesz w przyszłości pisać wywiady spróbuj w rekrutacji do 4life news, na tę chwilę spora średniawa i wygląda to jak wklejanie logów na ślepo. 

dzięki w następnym wywiadzie postaram się napisać rekrutacje i poprawić wezmę to pod uwagę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny graczu mta4life. Twój wywiad zaimponował mi. Jest on wzorem ideału oraz sądzę, że idzie to Panu dobrze. Owym wywiadem dowiedziałem się o czymś o czym wiedziałem ale nie wiem oraz dowiedziałem się o Alberto, że umie tłumaczyć. Czekam na dalsze twórczości z Pana strony z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin