Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o UB na Mumble: Sq0liX zbanowany przez Nie wiem/Nie pisze.


Sq0liX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z mumble:Sq0liX / Gdy próbowałem na inny nick to jeszcze JanPopa
Powód zbanowania:Nie wiadomo nic nie pisze.
IP internetu, na który został nałożony ban:Podam na PW :)
Nick admina banującego:Nie wiadomo, nic nie pisze.
Opis bana:Nie ma żadnego opisu lecz bana mam ponieważ na innym IP serwer mi normalnie działa.
Coś od siebie:A więc tak router mam  swój nikt poza mojej rodziny ( Ci co mieszkają w 1 domu ) Nie ma dostępu do tego internetu. Bana nie wiem odkąd mam ponieważ odkąd zachciało mi się dojść do frakcji to też wypadałoby mieć tego mumbla, lecz mam bana nawet nie wiem za co. Dodam że mumbla zainstalowałem z tydzień temu i przez ten tydzień ani razu nie mogłem wbić na mumbla.

A tutaj co mi wyskakuje :

http://mta4life.pl/index.php?/topic/27014-mumble-nie-da-się-połączyć/

 

Drogi EpiK-u jeśli widzisz tą apelację to jakim prawem mi dałeś ROZWIĄZANY jeżeli mi to nie pomogło ? ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam za wypowiedź ale koelga który stara się od ub jest osobą która notorycznie dostaje mute na serwerze bany oraz prawka|TYPOWY ODWALACZ|Dlatego prosze o nei dawanie ub temu panu za jego zachowanie które jest negatywnie nastawione do serwera oraz do graczy 

Dla tego pana poproszę punkciki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin