Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o odwieszenie prawa jazdy - SH_NFZ ukarany przez Verago.

Rekomendowane odpowiedzi

Login: The_$WoZioK$
Serial: AB32720305999EB2C53B03ABA3221353
Powód: Omijanie bramek (dowód dostarczony do administracji)
Nick osoby nakładającej kare: Verago.
Data otrzymania kary: 25 Listopada 2021, 20:38
Długość kary: 5 dni
Opis sytuacji: Prowadziłem samochód na autostradzie między LV-LS, samochód dostawczy przejechał przez punkt opłat,
pomyślałem sobie, że nie będę tracić czasu i przejadę otwartą przez kierowce dostawczaka bramkę. Nie miałem żadnego kontaktu z samochodem dostawczym,
nie doszło do żadnej kolizji, bo wcześniej upewniłem się, że przejechał już przez punkt opłat i mogę bezpiecznie wykonać manewr. Jakiś czas później (5-7 min)
otrzymałem karę z powodem: Omijanie bramek (dowód dostarczony do administracji).
Coś od siebie: Wszedłem na serwer po długiej przerwie,
chciałem kupić PP, aby aktywować P+ i popracować trochę na pracach dorywczych. Gracz z którym miałem dokonać transakcji
czekał na mnie w urzędzie. Kupiłem PP, aktywowałem P+ i minutę później już nie miałem prawka.
Ja rozumiem, że graczy trzeba karać tak, aby poczuli to za skórą i żeby przestali łamać regulamin,
tudzież kodeks ruchu drogowego (o ile tak się to na serwerze nazywa), ale bez przesady... są pewne granice.
Chcecie przyciągnąć graczy na serwer, czy ich wypędzić? - Bo od razu odechciewa się grać po takiej karze.
Komuś w czymś przeszkodziłem, że przejechałem sobie przez bramkę? - Nie.
A może psuję tym gospodarkę serwera? - No wydaje mi się, że nie. To tylko 50 złotych za przejazd w jedną stronę.
Mogę każdej osobie z administracji dać za chwilę 50 złotych i jeszcze mi pewnie zostanie od cholery siana.
Ekipa serwera nie zawiesza prawa jazdy na tak długi okres nawet za taranowanie, czy VDM, a za coś takiego jak skrócenie bramki... - to jest śmiechu warte.
Jestem u Was stałym klientem. Gram od 2015 roku (6 lat) i czuję się zbyt surowo potraktowany jak za tak małe przewinienie.
Jakbym wiedział, że prawo jazdy zostanie mi zawieszone na tak długi okres - opłaciłbym przejazd.
Osobiście ze swojej strony przepraszam i oczekuję, że apelacja zostanie pozytywnie rozpatrzona, a kara skrócona.

Pozdrawiam :-)
Odnośniki do poprzednich apelacji: N/A

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator
Spoiler

A może psuję tym gospodarkę serwera? - No wydaje mi się, że nie. To tylko 50 złotych za przejazd w jedną stronę.
Mogę każdej osobie z administracji dać za chwilę 50 złotych i jeszcze mi pewnie zostanie od cholery siana.

Jeśli to tylko przejazd za 50 złotych w jedną stronę to dlaczego bramki ominąłeś? Odnośnie twojej sugestii żadnych pieniędzy nikomu dawać nie musisz. Było płacić za bramki jak większość serwera a nie je omijać. Na ten moment kara zostaje.

Edytowane przez Verago.
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności